Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ADHD po 40tce czyli nowe zycie

Polecane posty

Gość gość

Z moim zyciem zawsze bylo cos nie tak, z jednej strony bylam szczesliwa ale z drugiejj przygnebiona. Mialam wiele dziwnuch tikow, ktore musialam ukrywac. W szkole tez mi nigdy dobrze nie szlo. Brak zupelnej koncentracji. Wiedzialam, ze pomimo ze bardzo sie staram, czegos brakuje, w tej ukladanace. No i prosze, wlasnie po 40 latach oficjalnie zostalam zdjagnozowana na ADHD, ktore juz mielam w dziecinstwie, a o oczym nikt nie wiedzial, zawsze mi mowiono, zebym sie zmienila bo mi w zyciu ciezko bedzie, nawet siostra sie ode mnie odizolowala. Czekam juz na leki, ktore bede od dzis zazywac i mam nadzieje, ze druga polowke zycia przezyje swiadomiej, choc wiadomo, ze pewnie do szkoly nie wroce, choc z drugiej strony staro sie nie czuje. Czy sa tu osoby po 40 z podobnym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorosłe osoby z ADHD nie dostają leków. Z ADHD częściowo się wyrasta. Ktoś sobie ze "specjalistów" postanowił albo zrobić z ciebie królika doświadczalnego albo w wydatkach służby zdrowia musi się zgadzać. Kolejny "jeleń"= więcej kasy " na" " pacjenta". Chcesz brać psychotropy? Twoja sprawa. Tylko potem nie narzekaj jak zachorujesz na białaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze z USA wiec tu troche inaczej. takich jak ty sluchalam przez pol mojego zycia i ja tracilam a oni zyskali. Wiec, etraz czas posluchac druga strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durna pipo, ADHD wymyśliły koncerny farmaceutyczne aby pchać w debili chemiczne gòwno, taka "choroba" NIE ISTNIEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś mi mówili że mam robaki w dùpie, dostałem porządny wpiėrdol i się odrobaczylem. A że teraz po 40 latam jak pojêbany to chyba wszystko ze mną ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie ma psychicznie chorych, w Polsce tylko się alkohol chleje i piwo żłopie, to kraj szczęśliwych ludzi. Jednym słowem firmy farmaceutyczne chca nas otruć swoimi specyfikami, my mamy swoje lekarstwo narodowe i nasze problemy wnet znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez slyszalam ze adhd nie istnieje, a koncerny farm.? To niestety straszny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zachowań ADHD się wyrasta więc w wieku 40 lat diagnoza raczej nierealna. Jestem mamą dziecka, które miało zdiagnozowane ADHD.Branie leków psychotropowych to głupota .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ADHD, raczej zaburzenia afektywne, choroba dwubiegunowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie masz te objawy oprócz zaburzeń koncentracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Z USA i wszystko jasne. Tam u wszystkich stwierdzają "zaburzenia" i faszerują lekami. Stanowczo odradzam. ADHD zawsze istniało ale nie zawracano sobie tym głowy, nie nazywano go. Zawsze w populacji były osoby spokoje i osoby które" nosiło". Ale na wszystkim trzeba zarobić, a najwięcej psychiatrzy i koncerny farmaceutyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to prowo a Wy znowu lykacie jak pelikany, ihihihhii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dziecka brak skupienia i duzo tikow oraz takie obsesyjne dotykania jednej rzeczy. Oczywiscie wredne dzieci smialy sie ze mnie. Teraz wychodze z szafy a mam zamiar zmienic to lekami. Te wredne dzieci tez pewnie mialy jakies zaburzenia, ale dzisiaj je lecza pod sklepem z alkoholem. NIech sobie kazdy znajdzie swoja pigulke szczescia. Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciwnicy farmakoterapii zazwyczaj wierza w znachorow. Na raka nie mozna chemioterapii tylko ziola z jakiejs dzungli, na cukrzyce uwazaja tez zapewne jakies soki, a na choroby psychiczne najlepiej pewnie dziala pas wiszacy na scianie. Ciekawe co najlepiej zazyc na zlamana reke czy noge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jestem przeciwniczką psychotropów. To droga do kolejnych specjalistów zajmujących się białaczkami. Psychiatrzy to poza nielicznymi wyjątkami kreatury o sadystycznych skłonnościach - przypadek Pana Krystiana Brolla. A już faszerowanie energicznych dzieci psychotropami to MORDERSTWO. Psychotropy oprócz białaczek powodują nieodwracalne zmiany w mózgu. Trzeba trochę poczytać na ten temat zamiast wypisywać bzdury. W znachorów nie wierzę. Choroby pschiczne nierzadko sa wywołane choroba matek w okresie ciaży- na przykład schiofrenia paranoidalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedalski system zdrowotny
gość wczoraj na złamaną ręke czy noge NIC, samo się zrośnie, tylko nastawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
medycyna ZABIJA setki tysięcy ludzi w PL co roku, więcej nie trzeba wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj dobry kolega tak ma. Zostal dopiero zdiagnozowany w wieku 36 lat. Od tego czasu bieze leki. Jeden mu nie pomogl, zmniejszal tez mu libido i musila zmienic na inny. Ten drugi srodek mu bardzo pomogl. On sie teraz potrafi skoncentrowac w pracy, no zupelnie inaczej dziala. Nawet niedawno dostal awans. Nawet sie nie zastanawiaj tylko wyproboj. Co masz do stracenia? 40 lat probowalas bez lekow to teraz sproboj z lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaz jedna osoba tu przychylna. oczywiscie, doslownie tak podeszlam do sprawy. przestalam palic z dnia na dzien(nie pale 2 lata), pilam alkohol ale tylko tak okazyjenie, natomiast moje zycie w mlodosci przeszlo tak jak bym wszystko robila impulsywnie, imprezowo. bylam i jestem bardzo niecierpliwa, chodzilam do psychologa i duzo w sobie zmienilam z zachowania, ale jednak dalej nie moglam ze soba wytrzymac. podejzewalam, ze moge miec adhd, ciesze sie, ze jednak dalo sie mnie na cos zdjagnozowac, call me crazy but I am happy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto bierze leki zostanie nimi dobity, 150 skutków ubocznych w każdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze yoga byłaby najlepsza na wszelkie schorzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×