Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

drogie mamy na co wydajecie 500 plus ?

Polecane posty

Gość gość
Na prywatne wizyty u lekarzy (terminy na nfz nawet roczne), zajęcia dodatkowe, lepsze obuwie. Jeśli się uda odkładam na konto dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś PIS nie dotrzymał obietnicy, miało być na wszystkie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Idea 500 plus to nigdy nie było wsparcie dla ubogich, tylko polityka prorodzinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.34 wiem i dlatego nie popieram, to nielogiczne dla mnie.na szczescie u mnie za granica bezrobotni, chorzy i emeryci dostaja odpowiednio, rodziny z dziecmi tez ale to nie ma na celu zwiekszenia rozmnazania i nikt z tego nie robi wielkiego halo, po prostu jest dziecko, sa potrzeby a nie wyplata za zatrudnianie macicy do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkładam na konto oszczędnościowe, 500+ i trochę z normalnej wypłaty bo zamierzamy się budować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - jak ty pieprznięta, taka sama jak pisowce, polityka prorodzinna, bogaty i tak robi sobie tyle dzieci na ile chce i jeszcze dostaje od biednych 500+ a biedota ma żyć w biedzie nie dostając 500+. Małpo ty pisowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ubrania dla dziecka, leki, na szkolne wycieczki, czasem na jakąś przekąskę jak dziecko sobie zapragnie, ogólnie to zawsze z tego też na jedzenie wydaję, trochę też zawsze odkładam, bo wiadomo, czasem miesięcznie sie więcej wydaje a czasem mniej. Też dziecko zapisałam na zajęcia pozalekcyjne, tak nigdy wcześniej nie mogłam bo nie było mnie na to stać, sama wychowuję syna, i szczerze to dodatkowe pieniądze bardzo się przydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na siebie. Pedicure, manicure, fryzjer i zabiegi na cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na szlugi i wódę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość servant
Ja wrzucam na lokaty długoterminowe. Nie potrzebuję 500+ na teraz, więc wykorzystuję to, żeby zapewnić dziecku lepszy start. Mam wykupione lokaty w toyota banku i co jakiś czas wrzucam tam pieniążki z 500+, akurat na 18 dostanie bardzo fajny prezent w postaci ładnych kilku tysięcy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 12.04.2018 o 19:23, Gość gość napisał:

Mam na mysli ze ubogie rodziny i chore dzieci powinny dostawac, nawet wiecej niz 500 a nie te rodziny co im sie w tylkach przewraca z dobrobytu i dzieci sa ukoronowaniem sukcesu i dobrych genow.no.i powinno sie kontrolowac na co to idzie, nie na alkohol czy panienki dla ojca ani telefon za pare tysiakow fla mamy

A czytałaś kiedyś dokumenty związane z programem? Wiesz, jaki jest jego cel? Wiesz, skąd się biorą te pieniądze, które trafiają do rodzin? Czy tylko jesteś zainteresowana tym, co wpływa na twoje konto i nie życzysz sobie , by ludzie na te pieniądze pracujący nie mieli takich przywilejów jak ty? Jakim trzeba być ignorantem i to do tego bezczelnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mimi

Ja dostanę dopiero od lipca, pieniądze będę odkładać. Syn będzie dostawał jednak 500+ tylko przez półtora roku, bo potem skończy 18 lat. No, chyba że będą znów jakieś wybory i poszerzą np. do 25 lat, bo trzeba będzie kupić wyborców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sand

za miesiąc rodze bliźniaki więc dostanę 1000 i będziemy spłacać kredyt na naszą szeregówkę, całe 90m2 "pałacu" 😉 płacimy już od 3 lat i było spoko, bo byliśmy sami teraz przy dzieciach byłoby ciężej, a tak to nawet nie odczujemy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A czytałaś kiedyś dokumenty związane z programem? Wiesz, jaki jest jego cel? Wiesz, skąd się biorą te pieniądze, które trafiają do rodzin? Czy tylko jesteś zainteresowana tym, co wpływa na twoje konto i nie życzysz sobie , by ludzie na te pieniądze pracujący nie mieli takich przywilejów jak ty? Jakim trzeba być ignorantem i to do tego bezczelnym!

No to wyjasnij, skoro wiesz wszystko najlepiej, a moze linka do tych dokumentow.Celem jest zwiekszenie liczby ludnosci w Pl i pokazanie kobietom gdzie ich miejsce i do czego tak naprawde sluza, ze powninny byc caly czas w ciazy, a jesli nie sa to traca czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×