Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasia7891

Czy warto kupić używaną suknię ślubną?

Polecane posty

Gość joasia7891

Ślub blisko sukni brak..a ceny nowych sukienek mnie przerażają.Może jest tu jakaś dziewczyna która miła używaną suknie na swoim ślubie i może coś na ten temat coś powiedzieć.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż tu gadać prawie jak ze sklepu za połowę ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wypożycz? Ja wypożyczałam z rok temu od Violi Piekut i suknia była śliczna, a w cale nie droga. No i to Viola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allicja22
wypożyczać ? przecież ślub ma się raz w życiu, to wyjątkowy dzień. Ja zdecydowałam się nad jedną z sukni Violi Piekut, dopasowano ją do mojej sylwetki i wszyscy chwalili, że pięknie się prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz nie każdy ma pieniądze, żeby sobie kupić suknię, dlatego ja wypożyczałam właśnie. Wolałam wypożyczyć od Violi piękną suknię, niż kupić za tę samą kasę jakiś badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam nową ale na fejsie jest wiele grup gdzie dziewczyny próbują sprzedać swoje sukienki (chyba z kiepskim rezultatem no ale wybór duży). Poszukaj, może Ci się coś spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, ze nie zdążyłam:( Ale to najwyżej wezmę w pełnej cenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje drogie jak jest dobra promocja to można sobie darować używaną suknię :) teraz np u Violi Piekut na ulicy Okrzei w Wawie jest -70 % więc świetna okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Nie wiecie czy jakoś niedługo u Violi będą jakieś przeceny, może wyprzedaż kolekcji 2018? Myślę że suknia powinna być szyta specjalnie dla panny młodej, a nie odkupowana od kogoś, to tak jak z instrumentami, każdy powinien mieć swój od nowości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta

Warto kupić w salonie suknię jak wprowadzają nową kolekcję i usuwają stare - tam są obniżki nawet do 80%! Babeczka na blogu Różowy Pasek pisała o tym w temacie weselno-ślubnym - panie ze sklepu pomagają dopasować i dają poprawki w cenie, wiec naprawde warto! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 23.03.2019 o 12:29, Gość Sylwia napisał:

Nie wiecie czy jakoś niedługo u Violi będą jakieś przeceny, może wyprzedaż kolekcji 2018? Myślę że suknia powinna być szyta specjalnie dla panny młodej, a nie odkupowana od kogoś, to tak jak z instrumentami, każdy powinien mieć swój od nowości. 

A wymyśliła już cokolwiek własnego, czy dalej zrzyna chamsko cudze projekty?

plotek.pl/plotek/56,79592,23867200,piekut-ubiera-polskie-gwiazdy-ale-jej-...enki-to-kopie-dowodow...enki-to-kopie-dowodow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×