Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jowiisz00

TESTONOX PRWADZIWE MIĘŚNIE

Polecane posty

Gość Jowiisz00

Witam, znalazłem nowość jest to środek na masę z USA produkcja z 2018, z tego co czytałem to wiele osób zachwala absolutny HIT. TestonoX - tak nazywa się produkt https://testonox.pl/ <- tutaj znalazłem informację o produkcie i z mojej perspektywy wygląda bardzo dobrze, widać prawdziwe konta z instagrama i ludzi którzy na tym jadą i mają dobre opinie i efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macieks112
Brałem TestonoX u mnie 12 tygodni cyklu 11kg+ masy mięsniowej -5cm w pasie +4,5cm w bicepsie +12cm w klatce +8cm obwód barkow Siła Ławka płaska +30kg przysiad +50kg Martwy ciag+60kg Podciaganie +20kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Bęc
Ja brałem 8 tygodni 3 opakwoania zjadłem u mnie to+7kg masy miesniowej i siły +45kg na ławce płaskiejwyciskanie +4cm w bicepsie łapa nabita na tym jak armata jakas zyły wychodzą z***biscie wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek221
Testonox mi pomógł wbić 5kg w miesiąc i z brzucha nawet sporo spadło, a na wyniki nie patrzylem trenowałęm siłowo ale to dla mnie nie najwazniejsze choc sily czulem ze mam bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinekJP
U mnie zaskoczyło szybko, 3kg po tygodniu masy, po 2 miesiącach mialem 7kg na plus ale musiałem odstawić bo za bardzo byłem pobudzony i kazdego chciałem bic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosczJutuba
Ja brałem ten testonox, w sumie nie spodziewałem się niczego wielkiego bo brałem duzo stymulantów i na masę supli, ale zaskoczyło +3kg masy w miesiac poszło, ale siła masakrycznie 30kg na klatkę do przodu i apetyt mam ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzcie lepiej Fenix Ground Zero, ten testonox to ściema totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie wszystkie odpowiedzi w jeden dzień o produkcie który nie jest żadnym hitem hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac wyzej jakies reklamy bez sensu, ja bralem z kumplem testonox 12 tygodni cykl polecielismy, ja 6kg masy miesniowej na plus ektomorfik kumpel endomorfik 10kg masy w 3 miesiace sila nam poszla lawka plaska 30kg kumpel 40kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Fenix Ground Zero jakieś TestonoX przecież to ściema ludzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian

Fenix Ground Zero strona WWW bez namiarów na firmę, kto takie coś dopuszcza w ogóle do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×