Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
JusKarcz

zakupy online

Polecane posty

Cześć! Moje pytanie dotyczy tego, jak robicie zakupy ubrań w sieci. Będzie mi bardzo miło jeśli zdecydujecie się odpowiedzieć na moje pytania :) Pytam o odzież damską, męską i dziecięcą. 1. Czy w ogóle ten sposób zakupów do Was przemawia, czy jednak wolicie tradycyjnie pojechać do sklepu, przymierzyć i wtedy kupić? 2. Ile jesteście gotowe dać za spodnie, koszulki, żakiety, spódnice, sukienki? Mam na myśli przyzwoitą jakość, tak aby rzeczy po 3 praniach nie wyglądały jak ścierki. 3. Zwracacie uwagę na skład czy bardziej na wygląd, a może na cenę? 4. Jak z kupnem butów w sieci? Wchodzi to u Was w ogóle w grę? 5. Czy zwracacie uwagę na kraj produkcji, zależy Wam aby coś było z Polski, Włoch, czy Chiny i inne kraje azjatyckie też są dla Was w porządku? 6. Zwracacie uwagę na to, czy sklep ma swojego Instagrama, czy właścicielka marki udziela sie np na Youtubie i przez to macie de facto możliwość ją poznać? Chętniej zrobiłybyście zakupy wiedząc, kto stoi za danym sklepem, kto to jest na codzień itp? 7. Cokolwiek czym chciałabyś się podzielić w kwestii zakupów :) Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×