Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jak dziewczyna ma 13 lat a ja 17 i uprawiałem z nią seks to mogę miec proble

Polecane posty

Gość gość

problem prawny? Moja dziewczyna była na wizycie u ginekologa ze swoją mamą. Lekarz rozmawiał z nią o tym czy współżyje regularnie. Potem wziął na chwilę do gabinetu jej mamę i powiedział, że skoro córka uprawia seks to może by pomyśleć o jakiś tabletkach antykoncepcyjnych mimo, że dziewczyna mówiła, że stosujemy prezerwatywy. Uważam, że zrobił to celowo ale udał, że niby mimo chodem. teraz jest tak, że nie wolno jej się spotykać ze mną a ja mam groźby prokuraturą, czy mają racje jej rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, prawnie od bodajże 16 (albo 15) lat można uprawiać seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK seks z dzieckiem to przestępstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze powiedziawszy myślę, że jesteś idiotą, jeśli zdecydowałeś się na seks z dziewczynką na dobrą sprawę i uważam, że powinieneś ponieść konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli można iść za to do więzienia? Dodam, że nigdy jej nie namawiałem ani też nie robiłem tego siłą, spytałem czy tego chce i potem jeszcze raz czy na pewno. potem robiliśmy to jeszcze kilka razy ale nie pytałem już ale ona też nie odpychała mnie czy coś takiego, nie czułem z jej strony żadnego oporu, jak powie to w sądzie to mogę być niewinny? radzicie mi porozmawiać z jej rodzicami i ich przeprosić, powiedzieć jak było i poprosić żeby nic nie mówili policji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jakby powiedziała że tego chciała to i tak jest to przestępstwo. Seks z osoba poniżej 15-16lat jest karalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grozi ci niemała kara za taki czyn , módl się aby rodzice nie zgłosili tego do prokuratury bo jeśli masz ukończone 17 lat grozi ci do 12 lat więzienia i to nie są żarty ! http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/394046,sad-17latek-oskarzony-za-seks-z-nieletnia,id,t.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sprawa będzie w sądzie to masz prze/sra/ne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się spotykaliśmy prawie rok czasu i nikt nam nic nie mówił, jej rodzice też nic nie mówili. Ja się w niej zakochałem a ona we mnie, nawet do głowy mi nie przyszło, że robię coś nie zgodnie z prawem, nie wiedziałem, że jest jakaś granica wieku. Zawsze się mi wydawało, że pedofilia to jest wtedy jak np 40 letni facet obmacuje np 6 letnie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem o tym rodzicom dzisiaj i może jak oni pójdą do jej rodziców to to jakoś załagodzą. Gdybym się dowiedział, że pójdę do więzienia to bym się zabił wcześniej, tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiedza NIE zwalnia od odpowiedzialności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie do więzienia, ale nie dostaniesz oświadczenia o nie karalności, co oznacza że jesteś martwy na rynku pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomysł , idź ze swoimi rodzicami do jej rodziców i spróbujcie to jakoś załagodzić . Może się jeszcze uda , może nie zgłosili na policję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkie czynności seksualne z osobą mającą mniej niż 15 lat (również za jej zgodą!) są uznawane za pedofilię i podlegają wysokim karom (art. 200 kk). W przypadku przestępstwa pedofilii nie występuje zatarcie i osoba skazana do końca życia ma np. zakaz wykonywania określonych zawodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz skończone 17 lat? To ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam skończone 17, skończyłem w listopadzie. To coś zmienia na lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienia na gorssze , gdybyś nie miał skończone 17 lat , nie groziłoby Ci więzienie , skoro masz ukończone to gorzej dla Ciebie bo będziesz odpowiadał jako dorosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wszelkie czynności seksualne z osobą mającą mniej niż 15 lat (również za jej zgodą!) są uznawane za pedofilię i podlegają wysokim karom (art. 200 kk). W przypadku przestępstwa pedofilii nie występuje zatarcie i osoba skazana do końca życia ma np. zakaz wykonywania określonych zawodów. x Przestań go straszyć domorosła prawniczko. Jeśli popchniesz chłopaka do samobójstwa, to też tak na ślepo będziesz wyszukiwać paragrafów na samą siebie? Tutaj jest ogromna okoliczność łagodząca w postaci wieku chłopaka. Jeśli stosunki miały miejsce, gdy chłopak miał lat 16, to nie odpowiada karnie, bo odpowiedzialność za stosunek z osobą poniżej 15 roku życia dotyczy jedynie osób, które ukończyły 17 lat. Poza tym NIE MA MOWY O ŻADNEJ PEDOFILII. Dziewczyna jest rozwinięta i miesiączkuje, a różnica wieku między nią a skazanym jest mniejsza niż 5 lat - WIĘC KRYTERIA PEDOFILII NIE SĄ SPEŁNIONE. Jeśli by jakimś cudem te chłopak dostał jakieś zawiasy, to za współżycie z nieletnią, a nie pedofilię - a to różnica. To nie USA, gdzie stosunek z nieletnią jest klasyfikowany automatycznie jako gwałt (jak na przykład w sprawie Polańskiego, choć tam akurat był przymus finalnie). Uszy do góry Autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zmienia na gorssze , gdybyś nie miał skończone 17 lat , nie groziłoby Ci więzienie , skoro masz ukończone to gorzej dla Ciebie bo będziesz odpowiadał jako dorosły. x Jakie więzienie...Może mieć rozprawę, może kuratora, ale żadne więzienie. Opinia seksuologiczna go wybroni. Nie ma mowy o pedofilii w przypadku miesiączkującej i rozwiniętej dziewczyny i różnicy wieku mniejszej niż 5 lat. Z tym ma autor szczęście, bo to kryterium pedofilii w przypadku osób nieletnich. Jak różnica jest mniejsza niż 5 lat, a dziewczyna rozwinięta, to ŻADEN seksuolog nie wspomni o pedofilii. Gwarantuję ci to Autorze. Wiem co piszę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że rodzice tylko postraszyli prokuraturą ale tego nie zgłoszą bo z pewnością zalezy im na dobrej opinii córki i nie będą chcieli tego rozdmuchiwać . Idż dzisiaj do niech z rodzicami , przeproś i powiedz że po prostu zakochałeś się w ich córce. Dziewczynka też potwierdzi że się w tobie zakochała więc rodzicom serca z pewnością zmiękną i nie zrobią nic przeciwko Tobie . Jedynie teraz możecie mieć zakaz seksu ze strony rodziców . Myślę że będzie ok , ale idz i przeproś za to co już się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mnie trochę uspokoiliście, też trochę czytałem w internecie i jest duża szansa, że jak by co to nie pójdę do więzienia. Powiem wszystko tacie, mam z nim dobry kontakt, pójdziemy, przeproszę, powiem, że bardzo kocham i nie chciałem skrzywdzić ani wykorzystać, powiem prawdę. Dzięki za wpisy, szczególnie te ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×