Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ślad po pryszczu

Polecane posty

Gość gość

Około 5 miesięcy temu wyskoczył mi między brwiami podskórny bolący pryszcz, a ja oczywiście musiałam próbować go wycisnąć. No i stało się zrobiłam sb wielka ranę ale zrobił się strupek, wygoilo się i rany nie ma, ale za to jes czerwona plama pomiędzy oczami. Na początku myślałam ze to jakoś z niknie z czasem, bo wypróbowałam chyba wszystkie mozliwe domowe sposoby, jak i różne maści typu tribiotic. Nic nie działa :(( Minęło 5 miesięcy a to nadal jest i codziennie muszę to korektorowac! Są momenty w których jest to mniej widoczne i wtapia sie bardziej w kolor skory ale wystarczy ze leciutko przycisne czy podrapie się i już spowrotem jest całe czerwone. Nie byłam u dermatologa, ale nie wiem już co z tym zrobić bo zaraz wakacje = kąpanie w basenach i morzach a korektor w takiej sytuacji nic mi nie da. Myślałam nad zabiegiem mikrodermabrazji ale nie wiem czy to coś da. Pomocy błagam nie wiem już co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym sie idzie do lekarza a nie wyciska, zostaną ci takie wulkany teraz do końca życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blizna, i tyle. Ewentualnie osocze bogatopłytkowe może pomóc, ale nie wiem, czy na tym etapie czy dopiero jak się wygoi do białego - trzeba dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj Sudocrem, on powinien rozjaśnić te ślady po pryszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze się nie wyciska ale to było silniejsze ode mnie ;( sudocrem próbowałam i raczej dużo nie dał, mam po prostu czerwona bliznę i nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówicie, żeby nie wyciskać, to chodzicie z białym pryszczem do ludzi przez 3 dni aż sam wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osocze bogatopłytkowe pomoże ,zabieg ten wykonywany jest we wrocławskiej klinice pimik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×