Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks urozmaicenie

Polecane posty

Gość gość

Jak można urozmaicić życie seksualne? Nie chodzi mi o seks analny ani sado maso. Bardziej delikatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbujcie zabaw z robieniem parującej kupy na klatę albo do ust 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wspólne oglądanie filmów erotycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japa, pupa,kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
delikatnie to masaż erotyczny, bielizna, striptiz, ładna sceneria do seksu ... fajna kolacja przed. Liczy się wszystko, co jest samym seksem i jego oprawą i przyprawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chemia umarła to nic nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bielizna erotyczna przede wszystkim, bodystocking są rewelka jak dla mnie. Tak ubrana-rozebrana kobieta wygląda zupełnie inaczej, nawet bym rzekł bardziej podniecająco. Mimo, że znam każdy zakamarek jej ciała to jak założy takie wdzianko to seks jest zupełnie inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i by nie prosić się o seks , kobiety , kupiłem sobie lalkę japonkę , droga jak cholera , lecz ma kilka dobrych udogodnień, gdy wkładasz penisa , cicho pojękuje , gdy mocniej dobijasz jęczy głośniej , masz takie odczucie gdy jesteś w środku jak by ona ściskała w środku Wacka robi się ciepło i bardzo błogo że nie chce się go wyciągać , Nie wiem z jakiego silikonu jest zrobiony lecz jest tak delikatny w dotyku jak skóra kobiety , zrobiona bardzo realistycznie . wzrost 1, 59 cm. Usta też można wykorzystać , jak i o***t , lub ręka , można tak ukształtować by waliła konika. Moja partnerka jest piękna młoda lecz zdębiała gdy zobaczyła jak się zabawiam z laleczką . teraz ma problem , gdyż nie muszę się prosić daj muszelki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie też dobre rozwiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponuj jej coś z bondage. Niezła zabawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponuj swingowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od japoneczki ,panowie pioruńsko droga ta zabawka lecz naprawdę nie żałuje ,daje dużo frajdy ,gdy się spuszczam wyciągnie każda krople spermy do końca ,tak ściska Wacka ze wszystko wyleci i nie trzeba wyciągać szybko możesz trzymać do woli ,tylko ona zaczyna ponownie a tego po spuszczeniu się nie wytrzymasz .Panie maja sztuczne Wacki my mamy laleczki ta jest boska ,nie muszę prosić o seks ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×