Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Byłam wczoraj sama w klubie

Polecane posty

Gość gość
że życie może nie jest idealne , ale można je uczynić znośnym tak dla siebie cytuje, bo to prawda :D ja od niedawna podróżuję sama, facet mnie zostawił, koleżanki nie podróżują... są biura, dołącza się do grupy i jedzie się :) chcę dużo zobaczyć, zwiedzać - jest super! poza tym kina, muzea... jeśli masz iść na film z jakimś palantem, który cyka fotki kadrom, czyści sobie paznokcie, ziewa i wychodzi w połowie filmu, żeby było jasne - to nie był gimbus, tylko pan po 40, to idź sama, będziesz się lepiej bawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przez jakie biura jeździsz? Pytam,bo sama nie pojadę nigdzie,a wybrałabym s ię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, najbezpieczniej jest w klubach dla ludzi LGTB.Tam nikt nie wsypie Ci nic do drinka,jest pełna kultura i poszanowanie.Jednym słowem inny świat,jakbyś się przeniosła na inny kontynent..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesują mnie imprezy w stylu LGBT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, trzymam kciuki za ciebie. Mojego męża poznałam jak byłam w twoim wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z dwóch minusów ponoć jest plus, dobierajcie się i wypad na tango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naród malkontentów
gość dziś zapominasz że to naród 98% malkontentów i albo się żalisz albo chwalisz, to jedyne warianty dla nich, nie potrafią cieszyć się z powodzenia u innych, więc polecam olewać ich komentarze, bo tylko depresji się nabawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:48 A ja myślę że to na kafeteria jest marudzenie, obrzucanie się błotem (emigracja) i plucie jadem zwłaszcza na kobiety na tym forum. Jak mają po 30lat to już są nic nie warte, stare brzydkie i mają chore głowy. Takie tu rewelacje można przeczytać. No ale Polak Polakowi zawsze był i jest wilkiem. Żadna nowina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:39 Dziekuje. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tylko jaki tego powód? co im daje ściąganie innych do błota? trudno to zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa maciejowa
gość dziś kobiety po 30 są fajne, już ( z reguły ) nie głupie, ale też ( z reguły ) nie mądre, czyli takie w sam raz, a jeszcze jakby schowały do kieszeni kalkulatory "opłacalności" związku to byłyby ideały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sfrustrowany żonkoś debil libed musiał sie na kimś wyżyć, zawsze to fajnie sie wyżyć jeśli w domu jest się popychadłem średnio atrakcyjnej żonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wariatka to tobą pomiata, więc wracaj szybko pod kapeć zanim sie zorientuje że spod niego wyszedłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle silisz się na sarkazm i myślisz ze jesteś zabawny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu bym sama nie poszla na impreze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To siedźcie w domu i marudźcie, że jesteście same ,samotne nikt was nie chce ,bo poza tv nie macie żadnej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj w zyciu bym sama nie poszla na impreze... >>> dramatyzujesz jak jakaś księżniczka, jest rok 2018 nie 1818, możesz iść sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robie? wiesz co to jest dramatyzować? napisałam ze bym sama po prostu nie poszla....jeszcze dziś gdzie gwałt zabijanie i inne cholerstwo jest na porządku dziennym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_
Taka nasza mentalność, że jak w życiu nie idzie to siedzimy i użalamy się nad sobą zamiast zacząć działać... Brawo dziewczyno za odwagę i kreatywność ! Mam nadzieję, że poznasz jakiegoś porządnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam seks w plenerze. Daje dużo więcej atrakcji i dostarcza więcej przyjemnych bodźców niż seks w pomieszczeniu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.04.17 tak, od razu cie posiekają na kawałki i zrobią z ciebie kebaby, dramatyzujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_
libed, współczuję ci gościu, ty to musisz mieć strasznie nudne i posrane życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×