Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominika U

Slimunox

Polecane posty

Gość Dominika U

Stosowałyście Slimunox? Bo mnie namawia koleżanka, ona schudła bardzo, ale nie wiem po czym i nie wiem czy mnie z tym Slimunoxem nie wkręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika P
Dnia 15.04.2018 o 21:48, Gość Dominika U napisał:

Stosowałyście Slimunox? Bo mnie namawia koleżanka, ona schudła bardzo, ale nie wiem po czym i nie wiem czy mnie z tym Slimunoxem nie wkręca

Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków na odchudzanie. Stosowałam i w 3 miesiace schudłam 11 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia

Sama sobie wymyśliłam dietę dla siebie. Żadnych niezdrowych rzeczy, dużo owoców, warzyw. Ruszam się regularnie, a żeby się wspomagać biorę suplement diety Slimunox. Efekty pierwsze już są, więc mam motywację żeby wytrwać na tej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena30

Ze wszystkich tabletek jakie brałam to Slimunox na ich tle na prawdę wypada bardzo dobrze.Może dla innych spdek wagi o 4 kg miesięcznie to nie za dużo ale dla mnie to całkiem niezły wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Slimunox brałam przez trzy miesiące w tym czasie udało mi się schudnąć.Tylko że same tabletki to nie wszystko należy przede wszystkim zmienić dietę i poruszać się trochę więcej.Łącząc te trzy rzeczy każdemu powinno udać się schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Zdecydowane tak dla Slimunox.Według mnie to rewolucja jeżeli chodzi o odchudzanie.Jeszcze nigdy moje odchudzanie nie przebiegało aż tak dobrze.Wagę zrzuciłam w przeciągu niecałych trzech miesięcy i to z jakim wynikiem.Dla mnie rewelacja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verras

Jeśli chcecie szybko schudnąć a suplementy nie działają tak cudownie jak na reklamach??? Polecam kontakt do Natalii - 733 566 390, to właśnie u niej i dzięki niej znalazłam rozwiązanie mojego problemu jakim była nadwaga. Zaczęłam stosować Biphasic Slim i problem dodatkowych kilogramów zaniknął. Biphasic Slim to na prawdę dobry wybór, zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu a jednocześnie daje "kopa" energii. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

W moim przypadku o sukcesie odchudzania zadecydowało zastosowanie Slimunox. W 3 miesiące udało mi się pozbyć 14 kilogramów nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liili

Marzysz o pięknym ciele? A może chcesz podnieść swoją samoocenę i pokazać innym, że się mylili? Moim zdaniem jednym z najlepszych sposobów na to jest zastosowanie Phen375. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg. Jeśli masz pytania czy wątpliwości skontaktuj się z Adą, 731 154 299. Nic nie tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

A ja akurat zdecydowałąm się na zastosowanie Foreverslim i patrząc na wynik nie żałuje tej decyzji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillith

Walką z nadwagą nie daje rezultatów? Szukasz sprawdzonych środków? Nie masz ochoty bawić się w diety, suplementy itp? Zadzwoń! Zuzia, 881354456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakma

Odchudzanie nie jest prostą sprawą , ważne, żeby znaleźć sobie dobrą motywację. Jak na przykład wyjście bez skrępowania na basen lub plażę. Polecam ogólną zmianę stylu życia - więcej aktywności - spacery, rower, siłownia. Co do diety, najlepiej unikać fast foodów, słonych przekąsek i innego śmiecio jedzenia. Zobaczysz szybko efekty trzymając się produktów zdrowszych i zbilansowanej diety.Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Z mojej strony mogę polecić Biphasic Slim który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Natalią (kom.733 566 390), ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku. Trzymam za Ciebie kciuki, najważniejsze to się nie poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

W moim przypadku pomogło zastosowanie Slimunox. Dzięki tym tabletkom schudłam 12 kilo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×