Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Muśka

Nadwaga

Polecane posty

Gość Dorota

Ja po raz pierwszy zdecydowałam się na zakup tabletek odchudzających.Na początku myślałam że biorąc tabletki i nic nie zmieniając uda mi się schudnąć.Niestety tak łatwo nie ma.Zmieniłam dietę niestety musiałam się ruszyć z kanapy .Kurację z Slimunox przedłużyłam o dwa miesiące.Efektem jest teraz rozmiar 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Moim zdaniem i jak widzę nie do końca odosobnionym aby skutecznie pozbyć się nadwagi, warto zastosować Slimunox. Ja po 3 miesiącach stosowania tych tabletek pozbyłam się 13 kilogramów nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka

Jeśli planujesz schudnąć szybko, skutecznie i w bezpieczny sposób to mamy coś dla Ciebie.

Acai Berry 900 to produkt doskonały dla Ciebie. Pomaga w odchudzaniu przy jak najniższym treningu a nawet bez niego.

Nie ma co tu dużo opisywać, wszystkie szczegóły znajdziesz na WWW.TRACIMYWAGE.PL

Sprawdz koniecznie, jesli marzy Ci się szczupła sylwetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej żadne tabletki nie pomogą.  Dieta i aktywność fizyczna.  Na początku moze być ciężko ale to kwestia 2tyg. Mam fajna apke Skanerka do analizy skladu produktów spożywczych.  Jestem fanką zdrowej żywności i lubię wiedzieć jaki skład mają produkty,które jem wraz z moja rodzina. Produktów w bazie jest mnóstwo i codziennie dodawane są nowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja akurat stosowałam Slimunox i uważam, że te tabletki bardzo pomogły mi schudnąć. W końcu udało mi sie pozbyć 14 kg nadwagi jakie miałam od 4 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowa

Hej! Swego czasu miałam spory problem z nadwagą. Próbowałam chyba wszystkiego, sporty, diety, zioła, suplementy i tak naprawdę mało co to dało. Efekt był zazwyczaj taki sam czyli żaden. Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię, że zawsze będe się źle czuć w swoim ciele, udało mi się dostać PHEN 375, który zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zaryzykowałam no i efekt jest teraz taki, że po zbędnych 10 kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam.  Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Natalią (kom.733 566 390). Nie będziecie żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×