Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

33tc częste twardnienie brzucha!!

Polecane posty

Gość gość

Wizyta u ginekologa dopiero w czwartek. Martwię się, bo do tej pory brzuch twardnial rzadko, a wczoraj i dziś i nawet w nocy... Około 3,4 razy na godzinę. Bezbolesne to jest i trwa krótko, ale jednak... Może łyknać coś rozkurczowego? Tak mi kiedyś ginekolog powiedział, że w razie twardnienia wziąć coś rozkurczowego hmmm?? Do tej pory (33tc) nic takiego nie lykalam, a nie chce zaszkodzić dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nospa forte 3x1 magne b6 3x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nospa w ciąży NIE JEST wskazana mimo, że w Pl ciężarnym zaleca się ją jak cukierki :o lykaj magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 29tc i tez ostatnio mialam czeste twardnienie, a do tego ból miesiaczkowy. pojechałam nawet na ktg, ale nie zapisał sie skurcz. gin kazał brac 3 x po 1 nospie, bo ona nie szkodzi dziecku az te twardnienia nie mina i 3 x po 2 magnez, a dokladnie asmag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz do szpitala. Ja tak mialam i urodzilam w 35 tygodniu ciazy. Dadza Ci kroplowki na rozkurczenie! Ja tak mialam. Niestety po kroplowkach dziecku wzrastalo tetno musieli odstawic. Urodzilam w 35tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:38 weź nie strasz. Nie zapytałas nawet o częstotliwość tych twardnien, a już wyrok wydałaś :o Nawet 10 twardnien na godzinę jest OK! W czwartek masz wizytę. Łez i wypoczywaj te dwa dni do wizyty :) będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też twardnieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gina!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi często twardnieje brzuch, musisz wtedy oszczędzać się. Bierz magnez. Ginekolog niech sprawdzi ci szyjkę macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×