Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćyyy

Jak być atrakcyjna dla zajętych facetów?

Polecane posty

Gość gośćyyy

Z góry mówię, że nie chcę z nikim romansować. Chciałabym wzbudzić zazdrość u innych kobiet, gdy ich faceci podrywaliby mnie albo gapili się na mnie. Mój były ciągle adorował inne i widziałam jak im się to podobało. Jestem dość atrakcyjna, trochę nieśmiała, ale mogę nad tym popracować. Dlaczego tylko ja musiałam cierpieć, zadręczać się zazdrością i upokarzać się wypisując do tamtych lafirynd? Niech one teraz pocierpią. Spotkałam kilku zajętych facetów i byli totalnie zapatrzeni w swoje dziewczyny, od razu mi o nich mówili i trzymali dystans nawet kiedy ich laski były w innym mieście na studiach. Ja robiłam wiele, skąpo się ubierałam, patrzyłam w oczy, jawnie flirtowałam i nic. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nosić Jakubie damskiej bielizny, wstawić implanty mięśni, zwalczyć swoje seksoholizm, alkoholizm i narkomanię, skończyć z handlem:p, i może miałbyś szanse u porządnych, ładnych, interesujących i niezajętych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie mscilabym się na każdej kobiecie, nie wszystkie z taką ochotą wdziecza się do zajętych czy też odpowiadają na zaloty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znizaj się do ich poziomu, nie bądź szmata bez moralności tak jak one! Flirtuj z singlami. A co wypisywalas kiedyś do tych ,,lafirynd"? Sama siebie tym upokarzalas. Jak facet był kobieciarzem to trzeba było go kopnąć w d...e a Nie konkurować z innymi i się z nimi kłócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieciarzem? Nie nadużywaj tego słowa, raczej masturbatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćyyy
Nie obrażałam tych lasek tylko chciałam od nich dowiedzieć się prawdy, bo mój "ukochany" kłamał jak z nut. Jednak było to bardzo upokarzające, bo musiałam prosić o prawdę obce baby zamiast otrzymać ją od partnera. Na pewno się ze mnie śmiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglas tez flirtować z innymi żeby zobaczył jak To jest...a teraz takie mszczenie się to nie wiadomo na kim, trochę nie w pore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko przez takie jak ty Polki mają opinię ku'rw Europy na zachodzie. Nawet jak pisałaś nie chcesz z nimi sypiać, to już sama twoja mentalność sugeruje jaką osobą jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:37 Powiedz to tym wszystkim chłopom spuszczonym ze smyczy którzy wyszli na miasto i slinia się do młodych lasek mając żonę w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:37 Na pewno nie wszystkich. Sama autorka przyznała, że wśród zajętych znajomych nie miała brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może akurat ona. Inne by miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zrobisz. Ja bylam zajęta, od 13 lat wierna, kocham męża a stało się... On zajęty urobił mnie w sekundę. Po prostu zaskoczyło. Niestety wydało się i pozostała tylko tęsknota i wspomnienia wspólnych chwil. Jak to boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko - ja nawet cię nie znam, tym bardziej twojego byłego, a się z ciebie śmieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiego wybrałaś ,mój zlewa inne baby, czasem jak mi coś opowie to niestety , niektóre panie nie wiedzą że robią z siebie idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki, to nie tak ze te inne lafiryndy mialy to czego ty nie mialas... twoj ex byl po prostu babiarzem I zadna baba tego nie zmieni. Pewnie jest z inna I bedzie robil to samo. Ci ktorzy sa wierni, juz tacy sa. Zamiast starac sie podrywac zajetych, skup sie na podrywaniu singli. Pocwicz na nich swoje sztuczki, a ktoregos dnia spotkasz takiego co na inna nigdy nie spojzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walczmy z patriarchatek sypiajmy z zonatymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×