Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dussssiaaczekkkkk

Kocham go

Polecane posty

Witajcie! Byłam z chłopakiem 0.5 roku. Powiedział ze kocha mimo to 5 dni później stwierdził ze nie jest gotowy mieć dziewczynę. To była w sumie swego rodzaju kłótnia bo pogodzilismy się 2 dni później. Spróbowaliśmy od nowa przez około miesiąc się starał potem nagle przestał się odzywać. Napisałam wtedy do niego smsa ze musimy pogadać bo tak nie może być. Pogadalismy. Zostawił mnie i trochę tak jakby zwalil winę na mnie ze to moja wina bo ja się niby nie odzywalam i o niego nie starałam tylko on się musiał o mnie starać. Potem próbowałam go odzyskać kilka miesięcy. Bezskutecznie. Po jakimś czasie pocalowalismy się a on stwierdził ze to pomyłka. Zabolalo. Od tego momentu nie rozmawiamy 1,5 mies. Ostatnio złożył mi życzenia urodzinowe. Jakieś 2 tyg temu. Zauważyłam ze na początku po całkowitym braku kontaktu był zadowolony. Ostatnio jednak wkradla się do niego pewna rutyna. Po tym wszystkim myślę trzezwo staram się iść do przodu nie rozpaczać mimo wszystko kocham go. Chce opinii osób z zewnątrz które nie są w tej sytuacji-Was. Jak myślicie odezwie się i jeszcze zateskni? Czy już nie? Bo w moim wypadku samej nie wypada się już pierwszej odzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś nazywa cię pomyłką a ty pytasz co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaraj się zaoszczędzić pieniądze nie kupując antykoncepcji i prezerwatyw. Złóż je jako ofiarę na tacę w czasie najbliższej mszy św.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×