Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pakiety Medyczne

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z Was ma wykupiony dodatkowy pakiet medyczny ? Zastanawiam się czy warto? Kiedyś słyszałam, że Lux Med ma fajną ofertę, na ich stronie też trochę poczytałam. Może ktoś z Was ma u nich pakiet i może mi coś więcej powiedzieć z własnego doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniess

też o tym myślę, wkurzają mnie te kolejki juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina pe

Nie, mam pakiet medyczny ale w Medicover, tzn wszyscy w pacy u nas mają takie pakiety bo pracodawca podpisał z nimi umowę, ja jak na razie nie mogę narzekać, miałam wizytę u lekarza medycyny pracy i robiłam analizy, wyniki były praktycznie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krejzolek

Ja z własnego doświadczenia to mogę powiedzieć, że nie mam zadnego ubezpieczenia. Z PUP mnie wypierdzieli bo podjąłem prace - umowa zlecenie i fakt jest taki że na taka umowę nie mam świadczeń zdrowowtnych 😐 musze być mimo wszystko zdrowy jak byk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuaa

Tak, właśnie miałam podobną sytuację ale na szczęście u mnie pracodawca wykupił właśnie pakiety medyczne i tylko dzięki temu mam zapewnioną opiekę lekarską, gdyby nie to też pozostawali by mi tylko prywatni lekarze, a skąd brać na to kasę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szary wilk

Właśnie skąd brać kasę na lekarzy jak cenią się coraz wyżej i cały czas wołają więcej...ale to wina starszego społeczeństwa w kopertach kasę zanosiły, wsadzały lekarzom do kieszeni bo sądziły ze dzieki temu będą życ dłużej....ehhh brak słów Nasz prezes myśli o takich pakietach ale skonczylo się tylko  na myśleniu...też oszczędza na pracownikach jak może. Liczy się wszędzie tylko kasa, kasa...inie ważne czy to pracodawca, czy lekarz i w głębokim poważaniu ma się zdrowie zwykłego Kowalskiego w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalski

Wykupiłem takie pakiety pracownikom, mam niedużą firmę więc nie było to jakimś wielkim wydatkiem czy poświęceniem, ale w końcu dzięki temu nie muszę szukać bezskutecznie pracowników na pośredniaku, wiele osób pytało o te pakiety i nie żałuję że się zdecydowałem bo korzyści są po obu stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Takie pakiety to fajna sprawa. Zwłaszcza, że teraz kiedy Lux Med ma specjalną ofertę dla mieszkańców Krakowa i Warszawy na dokupienie pakietu stomatologicznego tak naprawdę za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara

to każda placówka chyba teraz ma, wiem że w medicover w tych pakietach wykupionych przez pracodawcę też jest taka opcja że możesz  korzystać z opieki stomatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska

A czy swoim rodzicom albo dziadkom wykupujecie takie pakiety medyczne? Sporo jest ofert. Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Oczywiście,  że warto tylko trzeba starannie wybierać miejsce bo można się naciąć. Moja mama o mały włos byłaby naciągnięta na drogi pakiet medyczny w Geriamedica. Dobrze, że mi o tym powiedziała. Wybierają starsze osoby, bo może łatwiej im będzie takie namówić. Jak tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexis

Ja mam pakiecik w enelmed obecnie i wydaje sie, ze dobrze to wymyślilam. poki co pakiet się zwraca 🙂 jest to dobre na obejście kolejek i generalnie ułatwienie sobie życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×