Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarzynawciazy

Zaszłam w ciąże po pierwszym miesiącu znajomości

Polecane posty

Gość katarzynawciazy

wpis będzie pewnie banalny, pewnie nie jeden już taki na forum, ale dla mnie osobisty i póki co najważniejszy 5 miesięcy temu zmarł mój mąż, ojciec mojego dziecka, nie kochaliśmy się, ale byliśmy razem, bo tak trzeba... miesiąc temu poznałam faceta, fajny, odpowiedzialny, wszystko super, i co? i wpadłam :( nie wiem co robić ... usunąć ? nie wyobrażam sobie powiedzieć teraz wszystkim na około że jestem w ciąży... wiem, że on zagorzały przeciwnik aborcji, nie będzie ze mną o tym rozmawiał... ale znamy się niecały miesiąc ;( najchętniej bym usunęła i problemu by nie było, ale... mam już jedno dziecko i wiem jaki to skarb i szczęście płakać mi się chce tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara a głupia :( Nie wiedziałaś skąd się dzieci biorą i poszłaś na żywioł bez zabezpieczenia? Sprawdź czy tylko ciąże ci przyniósł, bo po miesiącu to trudno sprawdzić, czy facet jakiejś zarazy przy okazji nie przekazał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynawciazy
tez o sobie teraz tak mysle, stara i bardzo glupia tylko co teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby byl odpowiedzialny zalozylby gumke. A jesli tak twuerdzisz to na pewno wezmie odpowiwdzualnosc za wasze dziecko. Ty tez musisz sie ogarnac. Stalo sie. No i nie zaszlas po miesuacu znajomosci tylko raptem po 2 tygodniach. Ale to juz twoja sorawa ze tak nisko sie cenisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ledwo męża pochowala a już w ciąży z następnym bez komentarza i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym na twoim miejscu wymyśliła bardziej realna prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura, masz prawo zajść w ciążę kiedy chcesz i z kim chcesz. W sumie może to będzie jakiś impuls, żeby życie sobie ustabilizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważ za i przeciw i ogólnie przemysl z Twojego punktu widzenie jak Ci będzie lepiej. Jeśli uwazasz, że to wpłynie negatywnie na Twoje życie, że się z facetem nie dogadasz, zrób jak uważasz. Jednak może jednak to fajny facet a w Tobie się budzi chęć stworzenia czegoś nowego i jesteś gotowa na drugie dziecko, to porozmawiaj z ojcem dziecka ;) a innymi się nie przejmuj, masz prawo układać sobie życie na nowo bez względu na czas żałoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko się na świat nie prosiło. Trzeba urodzić i wychować. Sama wiesz, że dziecko to skarb. Jesteś dorosła, on też ponieście konsekwencje waszych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna i ta sama prowokacja w roznych wersjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Ciocia miala identyczna sytuacje. Wujek zmarł nagle w snie, mial32l. Mieli 5 letniego synka, dlugo sie o niego starali, kilka ciaz poronila a ta jedyna donosila dzieki lekom i lezeniu przez 9 miesiecy. 5 miesiecy po pogrzebie kogos poznala ale nie liczyla na nic wiecej nawet nie chciala, nie zabezpieczali sie bo myslala ze przeciez tak łatwo noe zajdzie w ciaze ale jednak! Na szybko wzieli slub, zyja razem, ale jakies wielkiej milosci z tego nie ma. Nikt nic nie mowil i nie komentowal ze zaszla tak szybko w ciaze. Nawet lepiej dla niej bo skupiła sie na drugim dziecku a tak dostawała do głowy po smierci meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynawciazy
Jestem głupia i wiem to, nie musicie mi uświadamiać , najgorsze jest to że ja się zabezpieczałam, biorę tabletki od kilku lat bo mam problem z regularnością miesiaczek, ale wiecie jak się bierze tabletki jak się nie ma faceta... I nie powiem ale dwóch mi się zapomniało wziąć ale i tak nie sądziłam że znajdę w ciążę , o pierwsze dziecko staraliśmy się ponad rok... I dałam mu uściślając po tygodniu ...a wy nigdy nie zrovilyscie nic głupiego ? Czegoś bezsensu nielogicznego tylko dlatego że sprzyjała temu chwilą... Liczyłam tu na kobieca pomoc, jakieś logiczne słowo i większości z Was dziękuję za nie , ale besztanie mnie za chwilę słabości przez osoby które zrobiły w życiu pewnie nie jedna głupia rzecz uświadamia mnie tylko w tym że powinnam jednak się nie przyznać i usunąć , bo pewnie na każdym kroku będę teraz słuchała takich opinii że dala że głupia że się nie zabezpieczyła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10 słabe prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna szmato mąż ci umarł a ty dała doooopy nowemu fagasowi po tygodniu bez zabezpieczenia? Jesteś nieodpowiedzialna tu nie chodzi tylko o ciążę ale ryzyko chorób HIV. .. żal mi ciebie. Szkoda dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×