Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Luteina plamienie i panika

Polecane posty

Gość gość

Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Napiszcie, co myślicie, proszę... Ostatnia miesiączka 15.03, cykle nieregularne średnio 32-35 dni. W tym miesiącu luteina 100mg na plamienia po okresie (średnio do 10 dc miałam plamienia już od kilku miesięcy). Lekarz zalecił mi luteinę doustnie od 20 dc przez 10 dni. We wcześniejszym cyklu okres dostałam po 4 dniach od odstawienia luteiny, ale nie było współżycia. W tym cyklu szczyt objawu śluzu i szyjki 01.04 czyli 18dc (średnio przypada 16-18dc), od 03.04. luteina, seks 06.04 (w nocy) i od 10.04 były 3 dni takich pojedynczych brązowych plamień. W pierwszym momencie nie wzięłam luteiny w tych dniach, bo myślalam, że dostałam tak szybko (27dc) okres, ale potem to ustało. Nie wiem teraz, co myśleć, a już zaczynam wariować... Czy to było coś a la okres??? Czy może jakieś plamienie przy impantacji? Ale żeby w 4 dobie po stosunku? Już nie wiem, o co chodzi Odczekaliśmy 5-6 dni po wnioskowanej owulacji z seksem, ale się zastanawiam, czy ta brana przeze mnie luteina mogła coś namieszać? Nie wiem, jak interpretować to plamienie. Mam za sobą już kilka ciąż i nigdy nie miałam czegoś takiego, ale też luteiny nie brałam na regulacje cyklu. Błagam, niech ktoś napisze, jesli ma jakieś doświadczenia w podobnej sytuacji. Zaczynam wpadać w panikę i nie wiem, kiedy test mogę zrobić (czego też się przeraźliwie boję )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×