Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem ciagle upokarzana przez mamę

Polecane posty

Gość gość

Hej, mam 14 lat . Moja mama ciągle mi mówi ze zostanę nikim ze nawet prostej rzeczy nie potrafię zrobić mówi to przy wszystkich. Mam tego dość co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym mieć takie problemy dziecko? może mama chce Cię w ten sposób zmotywować do pracy ,nauki skup się na tym a nie wypisuj głupot w internecie bo tu nikt normalny nie siedzi żeby Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwias
myślę że to prowokacja,każda normalna 14 latka o tej porze siedzi w szkole ,poza tym każda normalna dziewczyna w tym wieku nie wchodzi na takie fora.Dziewczyno dziwię się że mama pozwala ci tu wchodzić.Inna sprawa że takie traktowanie jest karygodne.Opisz coś więcej,pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem matką 13-latki i wiem, co takie jak wy potraficie powiedzieć na własne matki. Przypominam ci, że twoja matka ciężko pracuje, stara się, zajmuje domem, po to żeby tobie było dobrze. Ale czasami matka chce, żeby córka jej pomogła, czegoś się nauczyła, była jakimś wsparciem...i tu zaczynają się schody. Dziecko staje się agresywne, bo przecież ma inne, lepsze zajęcia, zleconą pracę wykonuje byle jak, na odwal się...I dziwić się, że rodziom nerwy puszczają? Mówinie przy wszystkich oznacza, że normalne rozmowy, prośby na ciebie nie działają....A więc postraj się bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toksyczna to ty jestes, boken czy cos tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×