Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolonie szkolne historie

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry, napiszę otwarcie: zbieram opinie rodziców o koloniach szkolnych do artykułu. Czy boją się posyłać swoje dzieci - jeśli tak, to dlaczego? Czy podzieliliby się państwo historiami o wychowawcach? Może znajdzie się ktoś, kto będzie chciał podzielić się swoją historią nie na forum, więc podaję meila: magdalena.drozdek@grupawp.pl pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnoch starogardzki
My kiedyś zakradlismy się do takiej przełączki między stołówką a pokojami wychowawcow i podejrzeliśmy jak pani intendentka goliła sobie ci pę. Jeden kolega aż miał wytrysk i się pochwalil. Wyrzucili nas z kolonii po 3 dniach. Rodzice musieli przerwać urlop i odtąd jeździłem już tylko na wieś pomagać przy krowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vackovski
Ja kiedyś trafiłem na swoją własną nauczycielke na koloniach. Mimo że byłem uczniem dobrym i nie sprawiałem kłopotów wychowawczych nauczycielka nie potrafiła ukryć niechęci na mój widok. Dopiero później dowiedzialem się że zamierzała współżyć z kierowcą autokaru a obecność znajomego ucznia mocno pokrzyzowala jej plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florek 11
Ja kiedyś byłem na kolonii ale raz wstałem z całą mokrą kołdrą Pani powiedziała na kolonii że nikt nie będzie za mnie prać teraz jeżdżę dwuśladem a nie autobusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ksiądz był wtedy na kolonii czy to jeszcze bez księdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kolonii życie płynie Na kolonii życie płynie jak staremu po łysinie jak staremu po łysinie. My jesteśmy Atomówki My jesteśmy Atomówki takie zwinne jak te mrówki takie zwinne jak te mrówki A w tej Łebie są baraki A w tej Łebie są baraki śpimy wszyscy jak pijaki śpimy wszyscy jak pijaki. Na śniadanie zupa mleczna Na śniadanie zupa mleczna dla żołądka niebezpieczna dla żołądka niebezpieczna. A kelnerki to panienki A kelnerki to panienki pokazują swoje wdzięki pokazują swoje wdzięki. Pani Dorota uśmiechnięta Pani Dorota uśmiechnięta wciąż poucza swe dziewczęta wciąż poucza swe dziewczęta. Pani Krysia dobra dusza Pani Krysia dobra dusza naszym bólem wciąż sie wzrusza naszym bólem wciąż sie wzrusza. A pan Marek ciagle fika A pan Marek ciągle fika ,ciągle sika do nocnika ciągle sika do nocnika. A pan Artur to jest macho A pan Artur to jest macho wszystkie laski mu wybaczą wszystkie laski mu wybaczą. Pani Marzena jak syrena Pani Marzena jak syrena ciągle marzy się jej arena ciągle marzy się jej arena. Pani Aniela nas rozwesela Pani Aniela nas rozwesela bardzo modnie się ubiera bardzo modnie się ubiera Pani Ala jak ta lala Pani Ala jak ta lala w kontenerze się opala w kontenerze się opala. Nie zadzieraj z kierowniczką Nie zadzieraj z kierowniczką bo dostaniesz w łeb doniczką bo dostaniesz w łeb doniczką. Bardzo dobrze się bawimy Bardzo dobrze się bawimy i się nigdy nie nudzimy i się nigdy nie nudzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×