Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego wszystkie stare panny mają koty

Polecane posty

Gość gość
biedny miś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś biedny miś x Nie czuje się biedny. Dobrze się stało bo takie coś to o kant d**y rozbić. Teraz nikogo już nie szukam i dobrze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie łap się na te teksty tutaj bo cie traktują jak idiotkę chętna na wyrwanie bo chwilowo, podkreślam chwilowo jesteś sama i masz doła. nie daj się dziewczyno i olej "szczerość" w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt tu nikogo nie podrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Coś ci powiem ...to znowu ja...świat, ludzie nie lubią przegranych, wycofanych, szczerych...ich się wykorzystuje. I tyle. Bo swiat jest dziwny i pedzacy nie wiadomo za czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ wiaidomo za czym. Tylko to jest złudne i nie daje szcześcia., a ludzie nadal wierzą w to co im wbito do głowy...czasy się zmieniły otwórzmy umysły zacznijmy myśleć samodzielnie, zresztą w ogóle zacznijmy myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:27 no tak,jestem za szczera, nie tylko w necie, ale i na co dzien, z tym, ze na wyrwanie nie licze, wyrywac sie zbytnio nie daje, mimo tego, ze jestem szczera to jestem nieufna. No i zdesperowana tez nie, jeszcze. Na teksty tu na forum jeszcze sie nie zlapalam, nie wierze zbytnio w internetowe znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet zabawnie jak ktos mnie uzna za "idiotke chetna na wyrwanie", zdarzylo sie juz tak i tylko sobie obserwowalam jakie ma triki...tez jakas super swietna nie jestem, jestem szczera z takim podrywaczem tzn moge na nim wylac swoje smutki, odstresowac sie, a on liczy na cos, czego nie dostaje. Nie bez przyczyny jestem "stara panna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ostatni "adorator" ze tak go ujmie wyznal mi, ze niezla ze mnie manipulatorka mimo ze sprawiam wrazenie takiej "niesmialej i kochanej" ja sie po prostu nie zakochuje i tyle, lubie obserwowac ludzi, siebie, tak na chlodno i malo emocjonalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma być to będzie, świat jest dziwny, żeby mieć dobrego! partnera naprawdę nie trzeba na to zasłużyć. Najgorsze szuje trafiają na dobre dusze. Więźniowie-mordercy chajtają się w w więzieniu. Mówi ci to coś? Jeden sie rodzi chory z niewydolnością nerek i walczy o życie drugi nie ma szczęścia do miłości. Co wybierasz? To ruletka. Na miłość nie trzeba zasłużyć bo pewnie i to chodzi po głowie. Miłość mieli najgorsi zwyrodnialcy tego świata bez zasługiwania. Więc może chodzi o to co masz osiągnąć nie tracąc czasu na miłość. Bo zauroczenie otępia, wtedy nie jesteś sobą...i ok tylko w końcu mija i...wtedy nie wesz już kim tak naprawdę byłaś i jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niskie poczucie wlasnej wartosci tez pomaga, tzn nie wierzysz komus, gdy mowi ze cie kocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzysz przez doświadczenia a niskie poczucie wartości zostawiasz dla siebie. Tego nikt nie musi wiedzieć. Bo my baby tak bardzo chcemy być uczciwe i zaakceptowane ze wszystkim wywalamy kawe na ławe ale to tak nie działa. Świat wykorzystuje niewinnych i mieli na pasze dla innych. Ty musisz wiedzieć że polegasz sama na sobie i w końcu wierzysz sobie a nie opinii obcych ludzi którzy często są gorsi po stokroć od ciebie. Zapamiętaj jedno...NIE MA AUTORYTETÓW..nie ma. Kazdy ma coś za oazurami, każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauroczenie to glownie poped seksualny, tym sie trzeba cieszyc, seksic, ale przywiazanie to inna sprawa, myslacy czlowiek cieszy sie darmowym narkotykiem we lbie i bzyka, ale wie, ze to tylko seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauroczenie to glownie poped seksualny, tym sie trzeba cieszyc, seksic, ale przywiazanie to inna sprawa, myslacy czlowiek cieszy sie darmowym narkotykiem we lbie i bzyka, ale wie, ze to tylko seks x powiedz mi to za 20-30 lat jak się zestarzejesz, że wiedziałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:09 no masz racje :P takie durne forum, a ktos tu napisze cos madrego i da mi material do przemyslen :P ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niczym wizyta u terapeuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywam tu rzadko, ale zawsze piszę co myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno...choćby cię gnębili wmawiali oceniali ...niech piszą co chcą frustraci. To jest twoje życie i robisz jak czujesz. Poza tym nikt kto jest szczęślwy nie traci czasu na krytykowanie innych dlatego uważam że tu piszą zawiedzeni życiem goście którzy chcą cię sprowadzić do swojego poziomu. Rób swoje a głupota i pierdzielenie tych ludzi omijaj z daleka. Znam te jednostki..na zdjęciach na fb rewelacja w życiu mogiła. Trzymaj się intuicji i nigdy nie idż za większością bo za większość myśli kto inny. Oni polegają na dogmatach nawet przez siebie nie sprawdzonych, bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś . Nie bez przyczyny jestem "stara panna". X fakt. i tak juz zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majster wszystko naprawi. Nie ma lipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:29 jakos to przezyje ;) 21:27 Oni polegają na dogmatach nawet przez siebie nie sprawdzonych - tak to juz jest, tez mam takie wrazenie, ludzie wola sobie ulatwic rzeczywistosc. Dobrze, ze nie "podazam za wiekszoscia" nawet sie nie starajac byc jakos "super inna", po prostu jestem dziwna i tyle, dziwni tez maja prawo zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś . Nie bez przyczyny jestem "stara panna". X fakt. i tak juz zostanie. xxx i daj boże przy tym stanie zaniku męskości. Cienkie gacie cienki umysł cienki zmysł do przedsiebiorczości cienkie maminsynki i żeby nie było potem pretensji że który kobiety nie ma jak się nie jest mężczyzną to nie ma kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu jestem dziwna i tyle, dziwni tez maja prawo zyc. x nie wpadło ci do głowy że to oni są dziwni powtarzam wiekszość nie zawsze ma rację a wg mnie nie ma jej nigdy bo jest sterowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:37 sterowana hmm ciezko tego uniknac.. my sami jakos soba sterujemy. Np. projekcja - czesto sie z tym zetknelam wobec siebie, ktos projektuje na mnie swoje zle emocje bo im kogos przypominam albo jakas sytuacje w zyciu.. ludzie sa wyjatkowo wierni swoim przekonaniom i co sobie wymysla to musi sie potwierdzic, wszedzie szukaja tego w swoim otoczeniu, czytaja takie artykuly,ogladaja takie firmy, zeby potwierdzily sie ich poglady. Ktos cos powie raz, pare osob to pochwyci i od razu, bez myslenia, wiekszosc to akceptuje. Nie byloby kozlow ofiarnych bez tego, mobbingu. Nie byloby III Rzeszy. Paradoksalnie im bardziej czlowiek sobie zdaje sprawe, jak bardzo ulomny i omylny jest jego umysl, tym ciezej go zmanipulowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadaj tu z którym o demokracji, polityce, religii, demokracji, patriotyzmie (nie znoszę tych wyprodukowanych by ludzie ginęli dla zysku innych sztucznych pojęć ), o korporacji, prokreacji. Nie pogadasz, bo kazdy broni, chroni a na dzifffki chodzą i zdradzają. To jest ich ideologia wygodna do wyspowiadania i odpuszczone. Nawet nie wiedzą w co wierza bo większośc to katolicy co biblii nie przeczytali, ale wiara jest! Niezłomna. Hipokryzja we wszystkim. Do krytyki pierwsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choćby ci cały świat mówił że nie masz racji jeśli to czujesz to masz rację i choć będziesz wyrzutkiem prędzej czy później jak nie pójdziesz za światem przyjdzie twoja racja. Trzymaj się swoich odczuć. Im warto wierzyć nie ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krytyka ze jestem stara panna malo mnie obchodzi, bo zazwyczaj mowia tak mało inteligentne osoby (w moim odczuciu), ktorych opinie sa dla mnie malo wazne, nie przebywam w takim otoczeniu, zeby ktos sie mial mnie o to czepiac.. całe szczescie. A co do odczuc to ja czesto mam takie mysli, ze nie ma jednej jedynej prawdy :d ze kazdemu sie cos wydaje, a podaje to jako jedyne sluszna prawde z taka pewnoscia.. Zadziwiaja mnie ludzie pod tym wzgledem. Ze maja taka pewnosc i w ogole w siebie nie watpia. Ja mam nieraz ochote komus powiedziec "a prosze mi podac jakis naukowy artykul na ten temat" co wiadomo w rozmowie zabrzmialoby glupio :D Tu na forum mozna poczytac, jak kobiety na siebie najezdzaja, uogolniaja, skupiaja sie tylko na jednej cesze i dorabiaja do niej cala historie.. Uroki ludzkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co komu baba to ja nie wiem. Prostytucja jest tak ogolnie dostepna ze baba w domu to zbedny balast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałbym już rozwódke niż starą panne. Rozwódki to często życiowe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie, to samo dotyczy kawalerów I rozwodnikow. Panny I Kawalerowie to egocentrycy skupieni na czerpaniu dla siebie I wymaganiu. Rozwodnicy są życiowi bo żyli latami z partnerem, mają więcej pokory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×