Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MamaStudentka96

Ciekawa oferta, zapraszam!

Polecane posty

Cześć wszystkim! Chcę Wam zaproponować współpracę z firmą z branży network marketingu. Obecnie studiuję i jestem w ciązy- 21 tydzień :). Jak tylko mogę staram się oszczędzać i spędzać czas w domu, mam póki co anemie i z nią walczę żelazem, ale skutki uboczne wykańczają :( Rodzę w sierpniu (mam nadzieję :D ), a chciałabym być z maleństwem jak najdłużej w domu, dlatego zaczęłam pracować online. Oczywiście najpierw byłam sceptycznie nastawiona, nie wierzyłam, że można w ten sposób tak zarobić. A teraz się nie martwię pracą, będę mogła z dzieciątkiem zostać w domu nawet do czasu pójścia do przedszkola, a przy okazji nie leże plackiem w domu tylko cały czas się szkole i rozwijam! :) Pieniądzą oczywiście nie spadną z nieba, trzeba się troche zaangażować, ale naprawdę warto. Najważniejsze, że nie muszę chodzić za ludźmi, sprzedawać, dostarczać itd. NIE! My tego NIE robimy! Chcesz ze mną współpracować i zarabiać super pieniądze? Napisz do mnie mail: marys.dow@gmail.com Wszystko Ci wyjaśnie i przedstawie prezentacje firmy i sposób pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×