Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnaPlisak

Studia magisterskie audyt

Polecane posty

Gość AnnaPlisak

Polećcie gdzie warto podjąć studia II stopnia z audytu? Mogą być zaoczne. Kończę w tym roku rachunkowość na licencjacie i zamierzam dalej iść właśnie w takim kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Moja droga w poznańskim oddziale Wyższej Szkoły Bankowej możesz podjąć takie studia na kierunku Rachunkowość i audyt finansowy (stacjonarne oraz niestacjonarne). Z kolei we Wrocławiu możliwa jest aplikacja na kierunek Audyt i kontrola zarządcza (tylko studia niestacjonarne). Wszelkie informacje oraz szczegółowy opis wymienionych kierunków znajdziesz na stronie http://www.wsb.pl/studenci/studia-ii-stopnia/sciezka-tradycyjna/kierunki-i-specjalnosci-2stopien?destination=kierunki-i-specjalnosci-2stopien Zachęcam do aplikacji i skorzystania z promocji zniżkowej. Zapisując się na studia do 30 kwietnia masz szansę oszczędzić 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierunek audyt na II stopniu studiów to mój wymarzony kierunek z tego co słyszałam od znajomej co pracuje w firmie produkcyjnej co chwila ktoś przyjeźdźa na audyt także oferta WSB jest bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henretka
Czy w przypadku skorzystania z tej promocji, trzeba zapłacić z góry za rok, czy można rozłożyć płatność na raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knogat
gość 2018.04.19 kierunek audyt na II stopniu studiów to mój wymarzony kierunek Nie korzystałam z oferty WSB ale zaciekawił mnie ten kierunek. Jakie przedmioty wchodza w tryb nauczania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Henretka, z promocji można skorzystać bez względu na formę płatności - z góry za rok czy też w ratach. Dodam, korzystając z okazji że promocja zniżkowa została przedłużona do 31 maja. Jej warunki pozostają niezmienione. Zapraszam! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Knogat w ofercie studiów II stopnia w oddziałach WSB możesz podjąć studia na 2 kierunkach związanych z audytem: Audyt i kontrola zarządcza we Wrocławiu - szczegóły na https://www.wsb.pl/wroclaw/studenci/studia-ii-stopnia/sciezka-tradycyjna/kierunki-i-specjalnosci/audyt-i-kontrola-zarzadcza oraz Rachunkowość i audyt finansowy w Poznaniu - szczegóły na https://www.wsb.pl/poznan/studenci/studia-ii-stopnia/sciezka-tradycyjna/kierunki-i-specjalnosci/rachunkowosc-i-audyt-finansowy Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henretka
Świetne wieści, teraz już na pewno zdążę ze wszystkim. Czy oferta dotyczy też studiów 2 w 1? Magisterskie i podyplomowe? Widziałam, że jest taka łączona opcja, ale czy promocja też jej dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Henretka promocja dotyczy studiów magisterskich w standardowym trybie, połączonych z podyplomowymi oraz online. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbelka
A w jakich miastach i które kierunki jest możliwość studiowania magisterki on line? Na stacjonarne nie moge sobie pozwolić, ale on line może bym się spieła przy dziecku i udałoby mi się zrobić studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babonitka
A czym się takie studia online różnią od zaocznych? Co z egzaminami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale reklama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,www.namyslow.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marvella
babonitka 2018.05.28 [03:09 No studia on line są w całości przez platformy i zamieszczane materiały. Też zastanawiałam się nad takim studiowaniem, ale nie wiem czy przy magisterce nie wolałabym jednak stacjonarnie. Może nawet WSB. Ciekawe jakie maja kierunki z zarządzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Babonitka studia II stopnia online prowadzone są zarówno w sposób tradycyjny, jak i z możliwością wyboru formy w pełni e-learningowej. Jedynie na egzaminy musisz przyjechać do oddziału uczelni. Podejmując studia niestacjonarne jesteś zobowiązana do studiowania na uczelni w weekendy. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babonitka
Dziękuję. Tak myślałam, że na egzaminy trzeba pojechać. Marvelka, u mnie stacjonarne odpadają, bo zaraz po praktykach na licencjacie dostałam pracę i chcę w niej zostać. Także jedynie online albo zaoczne wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to bardzo dobry pomysł do tego jak dla mnie dobra informacja ponieważ WSB przedłużyła promocję cenową do 10 sierpnia dla studiów II stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość politurka777
Ja wybrałam na WSB studia II stopnia połączone z podyplomowymi na kierunku Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw z SP Audyt wewnętrzny i kontrola lub Rachunkowość i controlling finansowy. Studia niestacjonarne w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to taniej wychodzi na studiach WSB takie połączenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gość, studia magisterskie z podyplomowymi dają możliwość zdobycia dwóch dyplomów w dwa lata. To innowacyjna oferta edukacyjna, dzięki której możesz studiować jednocześnie na studiach II stopnia i na wybranych studiach podyplomowych, uzyskując dodatkowe umiejętności potwierdzone dyplomami Wyższej Szkoły Bankowej. Dyplom magistra oraz świadectwo ukończenia wybranych studiów podyplomowych to istotny wyróżnik absolwentów WSB na rynku pracy. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam a jaki jest koszt takich połączonych studiów magisterskich i podyplomowych na WSB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mironka90
Widzę, że niektóre kierunki sa dofinansowane przez UE, czy na nich też obowiązuje ta zniżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mironka90, tak. Promocja obowiązuje także na kierunkach dofinansowanych w naszych oddziałach. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mironka90
Świetnie, a czy można zapisać się online? Bo obawiam się, ze mogę nie zdążyć osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie z tego co wiem można zapisać się na WSB po przez ich stronę ja tak się zapisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to taki kierunek jest w WSB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna9635
tak jest, własnie drugi rok magisterki zaczynam i bardzo polecam, jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×