Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kompleksowy remont mieszkania Kraków

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w temacie, poszukuję sprawdzonej firmy, która przeprowadza kompleksowe remonty mieszkań. Korzystał ktoś może z takich usług i może się wypowiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są świetni, też korzystałam z ich usług- rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Z zakresu kompleksowych remontów mieszkań mogę polecić tylko i wyłącznie jedną firmę z Krakowa która mi pomogła już parę razy http://ekipa-krakow.pl ! Sprawdzona ekipa która wykonuje praktycznie każdego rodzaju prace remontowe w mieszkaniach i domach w Krakowie. Super kontakt, szybkość wykonania, bardzo mili ludzie z pasją do swojego zawodu, jak szukacie zgranej ekipy która wykona wam remont na czas to idealnie trafiliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie zdecydowanie Quality Investment, świetny projekt wykonany bardzo szybko, remont przeprowadzony sprawnie i solidnie. Bardzo dobrze wspominam współpracę z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma DD projekt oferuje kompleksowe usługi remontowe. Są bardzo dobrzy i sprawdzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto oddać swoje mieszkanie w ręce DD projekt :) mają poważne podejście do klienta i nie zabiorą Ci połowy majątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Ja właśnie poszukuję jakiegoś dobrego sklepu z dywanami. Czy jesteście w stanie polecić mi coś w tym obszarze? Zastanawiam się, czy na przykład ten sklep ma dobre propozycje https://www.vellahome.pl/ Co na ten temat myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem niedawno nowe mieszkanie i pragnąłbym je ubezpieczyć. Nie ma co tuszować, że moja zasób wiedzy oraz rutyna w tym aspekcie jest niezwykle nędzne i dlatego potrzebuję Waszej pomocy i dobrej porady. W oko wpadły mi takie oferty jak https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/oferty/ubezpieczenie-mieszkania-link4 ubezpieczenie domu link4 z ubezpieczeniemieszkania.pl. Co na ten temat myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobra jest firma DD Projekt, korzystałam z ich usług i mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

też jestem zadowolona z pracy jaką wykonała w moim mieszkaniu firma DD Projekt 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Jeśli chodzi o remont, firma SATBAU jest godna polecenia. Młodzi fachowcy, z wigorem wykonują wszystkie prace. Zresztą przekonajcie się sami, znajdziecie ich tutaj ---> https://satbau.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward

Jak dla mnie bardzo dobra ofertę na kompleksowe remonty oferuję firma www.budop.pl. Kompleksowe remonty i budowa domów – BUDOP w Lublinie to gwarancja solidnie wykonanej pracy i 100% rzetelności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia84

Też jestem zainteresowana tematem. Cześć remontu mam już zrobioną (sami zrobiliśmy przedpokój i położyliśmy we wszystkich pokojach panele Arbitona), ale została wymiana kafelków ściennych w kuchni i łazience, zrobienie sufitu podwieszanego w salonie i zmiany w zakresie instalacji wod-kan w kuchni. Interesuje mnie też sprawdzona firma od szaf wnękowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

ja polecam firmę  L.L. Glaz w Poznaniu, która oferuję kompleksowe usługi z zakresu kompleksowych prac remontowo-wykończeniowych. Firma oferuję takie prace jak malowanie wnętrz, tapetowanie, szpachlowanie ścian, układanie glazury i terakoty, układanie  oraz wiele innych usług w dobrej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avignon

No jeśli chodzi o Kraków to rzeczywiście ciężko znaleźć solidną i godną konkurencję dla firmy DD Projekt 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli planujecie kompleksowy remont mieszkania może warto zastanowić się nad zainwestowaniem w rekuperator wewnątrzścienny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×