Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z dziewczyną

Polecane posty

Gość gość

Mam 28 lat w wolnym czasie chodzę na siłownię i spędzam tam po 2 godzinny i mam dość następnie wracam do domu. moja dziewczyna jak wejdę to nie daje mi spokoju , a ja myślę zjeść wezmę prysznic i położyć się spać bo rano muszę wcześnie wstać do pracy . a ona tylko się dobiera mam wrażenie że tylko ona jest ze mną dla seksu bo już się nie kochaliśmy z 3 miesiące bo nie mam ochoty bo wolę sobie podczas mycia sobie zwalić i mam spokój, a na seks nie mam ochoty kocham ją ale pociągu seksualnego nie mam, i nie czuję problemu , a ona chce mnie wysłać do lekarza albo żebym brał tabletki ja wiem z czym wiąże się seks. powie tylko chwila zejdzie z 4 godziny a ja potem ruszać się w pracy nie będę mógł a szybkich numerków nie lubię , ja mam dużo zajęć jej mówię i że to mnie potwornie wykańcza że nie mam ochoty na zabawy i tyle , ja mam problem czy ona ? że od niej uciekam w masturbację jak mówiłem nie chcę jej prosić o nic bo mi głupio i tego nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florek 11
to po co ci dziewczyna jak walisz konia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możemy wymienić się na dziewczyny bo ja mam to samo co Twoja a moja to samo co Ty (nie, nie wali konia pod prysznicem :) ), z tą różnicą że nie ucieka pod prysznic się masturbować zamiast się ze mną kochać. Zdecydowanie Ty masz problem, albo masz mało pociągającą fizycznie dziewczynę, wtedy Cię rozumiem. Idź z nią na kompromis i ustalcie dni na seks (choć spontaniczny seks jest najlepszy). Każdy facet lubi sobie zwalić i nie uwierzę że tak nie jest ale żeby wybierać masturbację zamiast stosunku to jest już dziwne... Poproś ją o orala i zobaczysz, samo pójdzie do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. po siłowni faktycznie rzadko się chce bo jesteś zj****y po wysiłku fizycznym ale czasami jak się naoglądam tych d**eczek na siłowni to po powrocie zaczynam się dobierać do swojej. Jeśli ćwiczysz regularnie i chcesz osiągnąć w tym sporcie jakiś cel to strzel sobie cykl z teścia. Przy okazji wzrośnie Ci popęd i zobaczysz że Twoja jeszcze będzie się od Ciebie odganiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze z tobą jest problem jeśli nie masz ochoty. Może byc to wynikiem przyjmowanych suplementów i ciągłą pracą. To normalne w tych czasach ze nie ma sie ochoty. Zastanów się nad zmianą która doprowadzi że bedziesz miał bardziej ochote, poeksperymentuj, poszukaj rozwiązania --------------------------- http://novobello.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natalia_aa dziś dziewczyno nigdy nic nie brałem co wy macie w głowie od razu kulturysta to musi coś brać ćwiczę parę lat i nigdy nic nie brałem ponieważ w twarz sobie nie będę wstanie spojrzeć że zdobyłem sylwetkę dzięki czemuś , jestem zbyt dumny na takie głupoty chodzę 5 dni w tygodniu na siłownię a weekend przeznaczam na spanie lub oglądamy w razem film z dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×