Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto już przysypia?

Polecane posty

Gość gość

Kto już przysypia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Io.. vado dormire é ora. Non odiarmi se puoi Caro.. Non Ti dico di non starci con nessuno, non piú.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma mi paice cosi tanto questo contatto, non né posso fare a meno, non posso viverci senza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem niesenna jak nigdy :classic_cool: W takim tempie może zrobię paznokcie do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paznokcie zrobię już rano..:D Czytasz moje myśli? Przyznaj się.. Kiedyś śniłam, że lecę na smoku :P a następny dzień na kaffe pojawił się dragon.. śmieszne.. chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info od Fisher Price 2017
nawet w kibelku mam 'zasięg' internetu i do kibla zabieram laptopa a gdy zdrowo pierdzę siedząc na kibelku to wszystko nagrywam , wczoraj się potwornie wykasztaniłem i smród był przeraźliwy ale nie posiadam nadal żadnego naczynia aby ten smród capiący do naczynia złowić , od nacisku mojego zada kibel pękł dwa tygodnie temu, producent sracza mnie poinformował w mailu, że kible wytrzymują nacisk 300 kg a ja ważę tylko 184 kg i kibel pękł pod naciskiem mojej duupy , nawet ubezpieczyciel mnie olał i nie zgadza się na wypłacenie ubezpieczenia za pęknięty kibel a w ubezpieczeniu zaznaczyłem, że nacisk na kibel może wynosić nawet 250 kg przez 10 minut srania na kiblu , idę do Sądu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:34 Moje też ktoś czyta. Jedna ręką już skończona bez kciuka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×