Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W co ona ze mną gra

Polecane posty

Gość gość

Siema wszystkim oczko.gif Przez znajomych poznałem fajną i ładną dziewczynę. Było to 8 miesięcy temu. Dziewczyna bardzo otwarta na świat, zawsze uśmiechnięta i radosna , da się z nią o wszystkim pogadać i potrafi mnie przystopować kiedy męskie ego daje górę, lecz jest jedno ale.. Tą dziewczynę strasznie ciężko rozgryźć. Kokietuje, prowokuje do utraty zmysłów i się cofa. Jesteśmy ze sobą bardzo blisko, można powiedzieć że tak jakby jesteśmy razem choć oficjalnej deklaracji nie było. Żadne z nas nie spotyka się z nikim innym, pocałunki na przywitanie i wspólnych wieczorach to norma, pieszczotliwe słówka itp. Ta dziewczyna nazwijmy ją X od początku budziła we mnie duże emocje. Od każdego jej dotyku, szeptu do uszka aż ciarek dostaje. Rozgrzewa mnie maksymalnie choć zbliżenia między nami nie było. No i właśnie.. X to poprostu wulkan namiętności, zmysłowości. Rzadko kiedy się zdarza, aby kobieta umiała tak prowokować, a później udawać, że nic takiego nie było. Jak się spotykamy to tak nęci ciałem, że masakra. ,,Przypadkowe" wypięcie tyłeczka, opadnięte ramiączko stanika, duuuży dekolt, seksowne poruszanie się i te jej spojrzenie niby takie niewinne, a takie podniecające... że natychmiast bym ją rozebrał bo ciało to ma pierwsza klasa, modelka by pozazdrościła. Kiedy jestem w pracy potrafi mi wysyłać tak dwuznaczne sms-y, że nie raz było tak iż musiałem czekać jakiś czas w samochodzie bo nie mogłem wejść do firmy z nadmuchanym krokiem (jestem kierowcą samochodów ciężarowych). Kiedy delikatnie dotyka swojego ciała, czuje jej oddech na moim karku to jestem gotowy praktycznie dojść bez dotyku. Prowokuje, kokietuje, nęci i zachowuje się jak gdyby nigdy nic. Ile razy już próbowałem się do niej dorwać ale nic z tego. Swobodnie i z wdziękiem omija ten temat. Nie mam pojęcia co siedzi w głowie tej kobiety, tak seksownej kobiety i uwodzicielskiej ale nie wiem jak mam to rozegrać. Kobiety może wy byście potrafiły mi powiedzieć o co jej chodzi... 3/4 dnia siedzi w mojej głowie, ten jej wzrok.. Ughh... Pomóżcie mi. Wiem, że macie te swoje kobiece sztuczki ale takiej aktorki to ja w życiu jeszcze nie widziałem i wymiękam.. :/ zakładałem wcześniej ten wątek na uczuciowym bo dopiero teraz się skapnąłem, że jest erotyczny. Błąd nowicjusza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze gra w tobą w "pokażę (tu wstawić odpowiednio: koleżanki, byłego chłopaka), że potrafię rozpalić każdego do czerwoności, będzie jadł mi z ręki i spełni każde moje żądanie". Zapewne nie zależy jej na tobie, tylko jesteś dla niej czymś w rodzaju narzędzia treningowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwodzi ciebie jednak o wiele za dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widzę, że jej na mnie zależy. Ta kobieta ma duże zainteresowanie od płci przeciwnej i niejednokrotnie widziałem, że odpisywała komuś że już się z kimś spotyka itp. Jak ma tylko trochę więcej wolnego czasu to nie ma wieczoru żeby po mojej pracy nie zaprosiła mnie na jakąś dobrą kolacje, martwi się, za każdym razem jak od niej jadę to prosi żebym napisał jak tylko zajade, żeby spokojna była itp. Więc to, że traktuje mnie jako narzędzie treningowe zupełnie nie wchodzi w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz przyjaciół do wspólnej masturbacji ? Masz dość marszczenia drągala ? Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×