Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ona gada z każdym tylko nie ze mna

Polecane posty

Gość gość
Gravessa Basedova ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:19 Stuknij się w głowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne nie wie co o mnie myśleć bo ja też z nerwów sprzeczne sygnały wysyłam to przyznaje. Tzn nie jestem niemily czy coś ale nie raz nie podszedłem hak była okazja, nie odezwałem się.. muszę nad sobą popracować ale to jej zachowanie też nie daje pewności. Nikt nie chce się pierwszy odsłonić. Ale te oczy nasze ciągną do siebie jak magnes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że wiesz iż wysyłasz sprzeczne sygnały. W miarę możliwośc***anuj nad tym. Myślę, że czas odsłonić się, żeby nie przeoczyć czegoś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chemia jest duża z tego co widzę przynajmniej ja to odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź i jej powiedz to co tu nam piszesz zamiast miauczec jak kot w rui. Po co sobie życie utrudniasz zamiast zapytać wprost. Niezrozumiale to dla mnie zwłaszcza w przypadku faceta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziemy się widywac chce uniknąć kłopotliwej sytuacji oczywiście i tak jej powiem, bo nie wytrzymam do tego, ale to chyba normalne że nie idę na żywioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie wyznawaj jej od razu uczuć skoro aż tak dobrze się nie znacie. Albo nie powiedz jej wprost że widzisz jak na ciebie patrzy bo jeszcze poczuje się jak idiotka. Wiedz że może być też tak iż to ty na nią zawsze spoglądasz a ona to tylko odwzajemnia z ciekawości bo ty się na nią ciągle gapisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weż pod uwagę, że więż buduje się poprzez rozmowy i spotkania, może właśnie trochę żywiołu by nie zaszkodziło, a wręcz pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ograniczaj się z uczuciami, po co je kumulować w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:55 No właśnie nie jest tak. To ja częściej odwzajemniam. A jeżeli chodzi o uczucia to myślę że mogła już coś zauważyć skoro ja zauważyłem. Ja nie mam rozbuchanego ego że która na mnie nie spojrzy to już dla mnie oznacza, że na mnie leci. Liczą sie też drobne gesty, które miały miejsce i cały szereg zachowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:47 Jesteś zakochany i zaślepiony więc pewnie nawet nie zauważasz że to ty się ciągle na nią gapisz. Niestety to częsta przypadłość wśród zakochanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:09 Nie nastawiaj żle chłopaka do niej. Może to właśnie ona zainicjowała kontakt spojrzeniowy , który on odbiera jako zwykłe gapienie. A może w tym gapieniu jest coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie zwykłe gapienie. Tak jak pisałem wcześniej to nie jest zwykłe. To nie pierwsza taka sytuacja w moim życiu więc potrafię to odróżnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się skończyły poprzednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:52 Samo 'niezwykłe' gapienie się nie jest żadnym wyznacznikiem uczuć. Jeśli poza tym 'niezwykłym' spojrzeniem ona nie daje ci żadnych innych znaków, to tam nie ma żadnego uczucia choćbyś nie wiem jak bardzo tego chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówię o uczuciach ale chociażby o podobaniu. To że ze mną nie gada też coś oznacza. Gadała na początku a potem przestała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:09 Nigdy w życiu nie miałeś takiej sytuacji że poznałeś nową osobę, całkiem nieźle się wam ze sobą gadało ale potem wyczerpały się tematy do rozmów i zrozumiałeś że po prostu nie nadajecie na tych samych falach? Może ona nie czuje się z tobą komfortowo i nie chce na siłę ciągnąć tej znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie nieudacznik i stulejarz, zamiast podejść i zagadać to tworzysz jakieś durne tematy na kafeterii i wciskasz kit ze niby miałeś w przeszłości kontakty z kobietami i umiesz rozpoznać zainteresowanie kobiety. Z takim przegrywem jak ty nie chcialabym mieć nic wspolnego, a ta dziewczyna to niezła desperatka skoro od tak długiego czasu się tobą interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ona po prostu nie jest typem kobiety co się stara o faceta, bo mogłaby ich mieć na pęczki. Myślę że czeka na mój krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki mam zamiar, bo głupio bym się czuł gdyby kobieta o mnie zabiegała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dobre, może mieć facetow na pęczki haha a czeka na twój krok. Człowieku czemu takie bajki opowiadasz. Przyznaj ze jakiś pasztet cię podrywa a ty wyglądasz jak męski pasztet i oboje boicie się zrobić pierwszy krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda jak bogini a Ty możesz zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:32 Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia tylko obrażasz to lepiej wyjdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź ją zaproś i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo się znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaruj jej jutro książkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze autorce postu wyzej chodzilo o to ze ona nie czeka na twoj krok bo ma lepszych do wyboru no chyba ze jest brzydka/niezainteresowania a ty dopisujesz ideologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×