Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile zapłace za przesyłkę karty

Polecane posty

Gość gość

Pisałam tu już o tym że bankomat "zjadł" mi karte poszłam do pko i te sk***y*syny nie chca oddac karty " bo obcy bank" i mogę o tym zapomnieć teraz bedę musiała wyrobić nową a skoro jestem w polsce to raz ze zapłata za wyrobienie a 2 ze zapłata za przesyłkę nie będę owijać w bawełnę na karcie miałam 1000zl czyli ok 200 funtów wiem dla was nic dla mnie sporo i pytanie mam czy ktoś się orietuje ile zapłace za całą akcje wraz z przesyłką do polski? bo jak to ma być np 150 funtów to pierdziele to i nawet nie kontaktuje sie z nimi. eh biedna to zawsze ma pecha, jeszcze nigdy nic mi się nie udało tak zeby było po mojej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh, zapomnialam napisać gdzie jest siedziba banku.... oczywiście w Anglii a ja jestem teraz w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×