Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie szukac prawiczka ?

Polecane posty

Gość gość

Mowiac prawiczka mam na mysli uczciwego mezczyzne ktory z wyboru jest prawiczkiem, a przy tym zdrowie psychiczne nie szwankuje; czyli w skrocie : porzadny , ktory nie tylko nie ma za soba zabaw z kobietami, ale tez zadnych zakochan. Najlepiej mlodego, bo starszy to juz jakies doswiadczenia ma za soba a jak nie to ZAZWYCZAJ ma cos z glowa (juz takich poznawalam) albo sa strasznymi malkonentami itd. Chcialabym kogos podobnego do siebie... ale nie wygladam jak miss wiec tez raczej mysle ze nastolatek sie za mna nie obejrzy, mam 24 lata. Nie moge strawic zadnych bylych facetow ktorzy mi sie podobaja, nie poradze nic na to,ze zazdrosc mnie wykancza kazde takie zauroczenie konczy sie u mnie depresja i nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw udaj sie do psychiatrty . Ewidentnie masz problem z sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie do konca... widze po otoczeniu co sie dzieje. Poza tym sama mam czyste konto wiec chce kogos podobnego ,co tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za takie slowa zycze ci zebys sam/a sie tam znalazl/a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem, że masz czyste konto i chcesz kogoś podobnego. Ale masz też problem z zazdrością. Nie może być tak , że zazdrość prowadzi do depresji i nerwicy . Zastanów się nad tym i poszukaj pomocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra radę traktujesz jak złośliwość?źle życzysz innym . To świadczy o Tobie dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byś zobaczyła moje zdjęcie to byś się zdziwiła, że jestem prawiczkiem. I nie, nie uważam się za super przystojniaka, po prostu nic mi nie brakuje. Mam dobry wzrost, dobrą budowę ciała, dobrą twarz, dobry wygląd, ubiór i charakter. A jestem prawiczkiem, bo dla mnie seks ma sens wtedy, kiedy jest z kimś z kim coś mnie łączy, coś więcej niż tylko emocje. Odpowiadając na pytanie gdzie nas szukać, wszędzie! Czasem możesz być bardzo zaskoczona, że facet którego poznałaś może być prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak nie jesteś dziewicą to nie masz co szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze że szukasz prawiczka tacy potrafią kochać i nie traktują kobiet przedmiotowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żandnych zakochań? jprld :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie są prawiczki tylko trzeba dobrze poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ,zadnych zakochan bo chce byc dla faceta najwazniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczku z powyzszego postu a ile masz lat ? Miales jakas dziewczyne kiedys ? A jak z potrzebami u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczki są kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Tak, miałem trzy dziewczyny, ale do seksu nigdy nie doszło. Mam 23 lata. Jak sobie radzę z potrzebami? Masturbacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42letniprawiczek
Ja się nie masturbuje bo jestem normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Tak ,zadnych zakochan bo chce byc dla faceta najwazniejsza usmiech.gif” x Proszę, napisz że to żart. Jeśli nie, to szukaj socjopaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25 lat, jestem prawiczkiem, ale kiedyś byłem zakochany w kobiecie. Niestety przez to nie mam szans bo szwankuje mi zdrowie psychiczne - byłem zakochany ale nie uprawiałem seksu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczki są kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 letni prawiczek 140tys oszczędności! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I miałem dziewczynę tylko w podstawówce, nawet się nie calowalem :) nigdy nie klepnolem w tylek chodź pokaż mi jak to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×