Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KOBIETYTOKUR

Usunęli mi temat :p

Polecane posty

Gość KOBIETYTOKUR

Wygląda na to że kobietki potrafią tylko zgłaszać, bo same nie są w stanie sie wybronić. Hm, takie są w końcu kobiety. Słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblefny
A mnje wcxoraj i nieeiadomo kto i na co? Tam take bsjki nikomu niegrozne prawie bylyvna ukonczenju dla strazaka tez zabierajo tere wiem jaki to bul to bylo moje dxielo dla potomnych a tu go juz nima!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze , że topik poszedł się paść haha , kobiety nie muszą Ci niczego udowadniać ani też się bronić ... Kobieta Cię urodziła i w związku z tym , trochę więcej kultury nie zaszkodzi - w stosunku do kobiet :-! Jak masz pretensje do całego świata to może wizyta u psychologa Ci pomoże, , bo na pewno forum nie pomoże , tylko przyciągnie więcej osób Tobie podobnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że nie muszą. Inna sprawa, że i tak nie potrafią. A i wygląda na to, że debile nie przeczytają ze zrozumieniem nawet za trzecim razem. Powtórzę jeszcze raz. Pisałem o większości kobiet. Naucz się czytać ze zrozumieniem najpierw, a potem mnie wysyłaj do psychiatry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to zmienia , że większość kobiet ? Dalej wylewasz wiadro pomyj na kobiety i nieważne czy myślisz o kilku czy wszystkich kobietach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno , masz beznadziejnego nicka :-!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylewam i wylewać będę. To że jesteś niedorozwiniętym umysłowo zamkniętym na prawdę obrońcą kobiet w srebrzystej zbroi, nie oznacza, że nie mam racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiertalaj z tego forum. Przyszedłeś na kobiece forum i obrażasz Widocznie żadna Cię nie chce . Zapewne nawet matka skoro tak piertolisz. A twój nick i avatar gowno nas obchodzą śmieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XD oho, wkurzony obrońca uciśnionych dam i damulek. Lub wkurzona kobieta dumna z tego że każdemu d******py. Kimkolwiek jesteś, nie mam do ciebie szacunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandal we wsi
Nowe konto. Teraz mam lepszy Nick bardziej pasujący do zachowań i iq przebywających tutaj prymitywów i dziwek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż więcej mogę napisać ? 1. Jestem kobietą 2. Nie daję d**y wszystkim tylko mężowi 3. Żal mi Cię chłopie ... 4. Dobrze , że zmieniłeś nicka :-) 5. Już się tak nie unoś bo ... bo tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×