Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co klamie?

Polecane posty

Gość gość

Kolega ustawil moje zdjecie na tapecie i widzial je jego kolega ,,podniecony mysla ze cos miedzy nami jest powiedzial mi o tym, a ten sie zaparl. tylko , ze jego kolega udowodnil mi to - zdazyl zrobic zdjecie ;) Po co tamten klamie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo mu się podobasz, ale nie ma ochoty Ci o tym mówić" Jak bym czytała odpowiedź na ważne dla mnie pytanie :"dlaczego rano nie tryskam entuzjazmem?" - bo muszę wstać, ale nie mam ochoty udawać, że wolałabym aby pieniądze same bez mojego udziału mnie utrzymywały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, ale może rano nie tryskasz entuzjazmem tylko dlatego, że za późno się położyłaś i za późno nastawiłaś budzik? Idąc spać np. o 18 i nastawiając budzik na 2 rano możesz zaspana otworzyć oczy i z radością stwiedzć, że masz jeszcze 4 godziny snu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Świetna rada. Szkoda że dziś już jej nie mogę wprowadzić w życie, tym bardziej ze zamiast w Exelu przesiedziałam godzinę na kafe i o entuzjamie w dniu jutrzejszo/dzisiejszym będę mogła sobie tylko pofantazjować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj jutro:) Jestem w o tyle dobrej sytuacji, że często mogę wstawać kiedy mam ochotę i czasami z premedytacją nastawiam budzik na jakąś bezbożną godzinę, na przykład 9 rano:P tylko po to, żeby półprzytomnie go wyłączyć i spać dalej :P O ile się tego nie nadużywa daje naprawdę dużo satysfakcji:) No i nie mogę robić tego zbyt ostentacyjnie, bo ciężko czasem o czyjeś zrozumienie tej perwersji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że niewiele wiesz o bezbożności godzin twierdząc to, co twierdzisz. No ale kto bogatemu zabroni? Sama też sobie muszę taką namiastkę tego wielkopańskiego zachowania organizować, a żeby nie zapomnieć, to naprawdę czas najwyższy swoja nieplanowaną wizytację kafeterii zakończyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezbożność godzin jest kwestią bardzo indywidualną, niektórzy kładą się spać gdy ja wstaję;) Mam nadzieje, że wizytacja przebiegła pomyślnie;) Do następnej razy, dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam wrażenie, że zostałem zmanipulowany." x No coś Ty! Po prostu pomogłam Ci określić i wyrazić swoje - nazwijmy nieco na wyrost - emocje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przeniescie sie na inny temat albo swoj stworzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyzna się, bo wtedy pomyślisz że mu się podobasz, a on tylko czochra kapucyna do twojego zdjęcia. Nie przejmuj się to nic osobistego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąta, znalazłem w słowniku to słowo (emocje), ale nadal nie mam pojęcia czy to miał być komplement, czy wręcz przeciwnie...:) W każdym razie widzę, że skutecznie udawałem radość, co niezmiernie by mnie cieszyło, gdybym nie był socjopatą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kazdy temat zasmiecacie, zalozcie swoj i bedziecie sie tam miziac slowkami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat by już dawno umarł z dwiema odpowiedziami i brakiem zainteresowania ze strony autorki. Poza tym, po co mam zakładać topik, jeśli ktoś to robi za mnie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na socjopatę, wypadłeś bardzo dobrze, więc nie ma wyjścia - klasyfikuję jako komplement ;) Poza tym uważam tak jak MS, w pewnych przypadkach "zaśmiecanie" wręcz nadaje sens istnieniu danego "tematu" (znowu miano nieco na wyrost) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem profesjonalnym socjopatą, do tego stopnia, że Hannibal Lecter mógłby mi buty czyścić - oczywiście przed obiadem :classic_cool: x Podoba mi się Twój system wartości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy przypadkiem nie umawialiśmy się tak, że dzisiaj (a raczej wczoraj) idziesz spać o 18, budzik nastawiasz na 2, a następnie z radością w zaspanych oczach zasypiasz jeszcze na 4 godziny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem profesjonalnym socjopatą" hahaha A przy okazji, mogę prosić o autograf z dedykacją, i podpisem ze wzmianką o tym czyszczącym Ci buty Hannibalu Hopkinsie{?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannibal osobiście przygotuje mój autograf. Oprócz bycia socjopatą niejako z tytułu dziedziczności, robię doktorat z hedonizmu;) A co do samego Hopkinsa - najbardziej podobała mi się scena, w której dotknął dłoni Jodie Foster. Zwłaszcza w kontekście zaszlachtowania dwóch strażników chwilę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam były obrazki, ale skoro się nie wyświetliły, to niech będzie, że uśmiechnęłam się tajemniczo i po angielsku oddaliłam ;) PS a w aneksie PS jednak chyba sobie nie odmówię po polsku: zatem dobrej, spokojnej, przyjemnej, i niech stracę - bezbożnej w kwestii czasu swojego kresu nocy i w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też były obrazki żebym nie musiał dwa razy powtarzać:) x Gdybym miał serce, to właśnie byś mi je złamała sugestią, że ze mną nie można skończyć...;) x Mimo ewidentnego faux pas nie chowam urazy i życzę Ci dobrej nocy - chociaż dzięki mnie zostało jej znacznie mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"właśnie byś mi je złamała sugestią, że ze mną nie można skończyć.." x A bo ja innego słowa w tym kontekście używam, dlatego z mojego punktu widzenia no faux pas. A jak już koniecznie zaczepiasz materię, to może zinterpretuj sobie, że długodystanowiec z Ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×