Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapraszamy na nowe forum.

Polecane posty

Gość gość

Serdecznie zapraszamy na nowo otwarte forum wielotematyczne. Mile widziane osoby młode oraz starsze, pozytywnie zakręcone jak i poważne. Lubisz dyskutować na różne tematy. Uwielbiać się śmiać? Dołącz do nas! Możliwość pisania z gościa. System prywatnych wiadomości. http://nastroik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje sliczie za linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna macie tam atmosfere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka i pierścionek
Drodzy forumowicze... Nadszedł jednak czas w którym jak każdy student muszę zmierzyć się z napisaniem pracy, oczywistym jest również że jak każdy student (nie licząc tych z legend) zostawiłam to na ostatnią chwilę... Piszę pracę na temat wpływu przedmiotów na ludzi, za cel obrałam sobie PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY. I tu moja prośba... JEŻELI BYŁAŚ LUB JESTEŚ ZARĘCZONA - BARDZO PROSZĘ POŚWIĘĆ MI SWOJE 10 MINUT I WYPEŁNIJ MOJĄ ANKIETĘ. Bardzo mi to pomoże a może i Ty dowiesz się czegoś ciekawego o sobie? Jeżeli ktoś ma mamę, siostre, przyjaciółke, znajomą która mogłaby wypełnić moją ankiete a Wy podesłałybyście im link byłabym bardzo wdzięczna. Wszelkie udostępnienia mile widziane!!! Dzisiaj Ty pomożesz mi, jutro ktoś pomoże Tobie usmiech.gif To są tylko informacje do celów naukowch, nigdzie nie zostana udostępnione - jedynie w tej jednej pracy licencjackiej. Podaję link do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/T5J1G6V8J3Z0T 5S7W To nie jest żadna reklama a tylko studentka potrzebująca informacji. Mail podany jest w ankiecie jezeli ktoś miałby pytania. Pomóż studentce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażka, nawet grafiki porządnej nie ma, a już wciska reklamy. Zapomnij. Nie zarobisz. Za mało inwestujesz. Profile pewnie sztuczne. Reklamujesz się tu na siłę. Bo za darmo? Masakra. Naucz się podstaw marketingu najpierw i nie twórz sztucznych profili, postów, to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zapłacisz co najmniej 10 złotych za ankietę, to może wypełnię, albo wyślij pudełko czekoladek na wskazany adres, coś się należy, nic nie będziemy z tego mieć, że ona studia skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoszone do administracji jako spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne forum dzięki, bo tutaj to już same dno i zboczeńcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie kafeteryjne stare niebieskie c***y / Kusza Myślivski, Colliberek itp.i dewianci sexualni - acordeon,Krzysiek,Andrzej,Przemek - najwięksi zboczeńcy i mitomani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.05.03 Głupie kafeteryjne stare niebieskie c***y / Kusza Myślivski, Colliberek itp.i dewianci sexualni - acordeon,Krzysiek,Andrzej,Przemek - najwięksi zboczeńcy i mitomani. x zapomniales dodac blazna czyli siebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadzieja.Wieje nudą .Dno dla starych panien po siedemdziesiątce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie ta kafeteria to dno totalne i dla starych babc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ide do was bo tutaj wieje nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×