Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lepsza rozwódka niż stara panna

Polecane posty

Gość gość

Niezameżne 30stki są zdziwaczałe , znam parę i każda uważa się za Bóg wie jaką wspaniałą, najgorsze są te ładne lub te które kiedyś miały urodę i nadal im się wydaje że mogą konkurować z 20stkami Są egocentryczne wymagające zapatrzone w siebie, szukają produktu= faceta idealnego bez problemów dzięki którym ich życie stanie się łatwe przyjemne Nie potrafią żyć z partnerem, nie są nauczone kompromisów, pokory w związku A rozwódki znają życie to samo z kawalerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz aż parę kobiet? Kto w to uwierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są egocentryczne wymagające zapatrzone w siebie, szukają produktu= faceta idealnego bez problemów dzięki którym ich życie stanie się łatwe przyjemne Nie potrafią żyć z partnerem, nie są nauczone kompromisów, pokory w związku xxxxxx I po co tyle pisać, wal wprost że cię wkur....... bo cie nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość towar używany
najlepsze są rozwódki którym jakiś badboy dał nieźle popalić, taka potem docenia normalnego faceta, bo wie co to piekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość secondhand
samochody, kobiety i ubrania zawsze biore używane, po co tracić na nowym hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak ty mój psychologu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziom 324
psychoanalizy przeprowadzam po badaniu ginekologicznym jako bonus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko desperat wezmie sie za rozwodke a jak ma dzieci to przejebane z taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Ja bylam rozwiedziona z dzieckiem,gubo po 30,bylismy kilka lat razem,on byl kawalerem cztery lata mlodszy,jestesmy malzenstwem,juz po slubie koscielnym,skoro tu tak publicznie piszesz,musisz byc idealem czlowieka,bez wad i nigdy nie popelniajacym błędów,ja owszem bardzo mlodo mialam slub koscielny,okazalo sie,ze z psyhopata,wiec ucieklam,wysylajac poczta poleconym pismo rozwodowe,jednoczesnie do sadu z kompletem dokumentow,dostalam rozwod zaocznie,bez obecnosci w tym samym sądzie,po kilku latach poznalam obecnego męża,wiedzial,ze jestem rozwodka,kikla lat odczekalismy,wzielismy konkordatowy ślub,kocha nas,dziecko mialo trzy lata,jak sie poznalismy,a biologiczny ojciec nie chce znac dziecka i jest całkowicie pozbawiony praw rodzicielskich,nie placi i nienawidzi dziecka,a mi to obojetne,bo mnie z dzieckiem zaakceptowal ktos wartosciowy i to jest wazne,wiec twoje opinie,nieskazitelnego czlowieka,nie zawsze sie sprawdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baju baju:D Mialas z pierwszym mezem slub koscielny i z drugim tez masz. Dalas sie zlapac na klamstwie i pewnie zaraz napiszesz ze masz rozwod koscielny z tamtym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Pisze dokladnie,ze z tamtym mialam jedynie slub w usc,chyba istnieje taka możliwość,jesli to psychopata i bez komunii św,nie mial ani innych waznych sakramentów,napiaslam dokladnie,ze z tamtym tylko cywilny byl i rozwod cywilny,a slub koscielny jest tylko jeden wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Pozatym czy rozwodka lepsza,niech kazdy za swoj kolnierz zajrzy,a ideał to ludzi nie zbliża,bo byc idealem,to byc szlachetnym,ja upadlam,ale wstałam los dal mi szanse by byc prawdziwa żoną,to bylo moje i sie spelnilo to marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Chcialam napisac,ze kto sie uwaza za ideał,ten ludziom nie zbliża,inteligentnie jedynie sprowadza na dobra drogę,żeby byl lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Nie ubliża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnie to bywa ale po starych pannach bez doświadczeń dłuższozwiązkowych nie można wiele się spodziewać. Lepiej wiać odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwódka lepsza, mam taką i wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wdowa. Co z wdowami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak wrzucać wszystkich do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie chce rozwodki, jak sie rozwiodla to cos z nia nie halo wiadomo czy i za pare lat sie znowu nie rozwiedzie i nie zmieni faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może coś nie halo z jej poprzednim debilem, nie koniecznie z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyszla za debila to z nia tez cos nie halo czyli siebie warci byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem tego zdania, dla starej panny będziesz tylko niedoskonałym substytutem księcia z bajki, a dla rozwódki po związku z debilem jesteś facetem wręcz idealnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak wyszla za debila to z nia tez cos nie halo czyli siebie warci byli >> młode kobiety są bardzo durne ale potem mądrzeją jak dostaną kopa w du'pe, ja mam laske z odzysku i jest normalna, to jej ex był debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A wdowa. Co z wdowami ? 0 Wdowa też ok, szczególnie gdy jakiś debil zabił się na motocyklu lub wlazł po pijaku pod koła auta, przynajmniej z ex nie trzeba się użerać, szczególnie gdy są dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bylam w zwiazku z facetem ktory mnie nie szanowal wiec go zostawilam na szczescie NIE BRALAM Z NIM SLUBU az taka durna nie jestem zeby legalizowac zwiazek z jakims oszolomem Nie mam nie pokolei w glowie, jak najbardziej - przeciwnie, bo wiem jaks jestem i na kogo zasluguje, niestety zwiazek z rozwodnikiem jakos mi sie nie widzi, przewaznie faceci nawalaja w malzenstwie, zdradzaja,sa agresywni, skapi itp.. nic dziwnego ze kobiety od takich zwiewaja, a taki typ kolejnej wmawia ze mial zla zone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ktos napisal - slub koscielny jest najwazniejszy i jest raz na cale zycie takze nalezy madrze dokonywac wyborow, poza tym to" podobno czuje czy to wlasciwa osoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czujesz smród przez skarpetki. Ciekawe co poczujesz jak jakiś debil ciebie oszuka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa czujesz... to skad tyle rozwodow, bo przeciez z gory nikt nie zaklada rozwodu pobierajac sie. dopiero mieszkajac razem orzez dluzszy czas mozna cokolwiek wywnioskowac o drugiej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śluby sa przereklamowane. Kiedy ludzie do tego dojda. Ślub nie gwarantuje stalosci uczuć. A potem rozwody, sądy, przepychanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś główny powód rozwodów to ŚLUBY!!!! Ja nie mam kościelnego i żyje, dajcie spokój z tym kościołem, to w niczym nie pomaga jak ludzie nie są dobrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×