Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

27 dni po poronieniu nadal nie mam miesiączki.

Polecane posty

Gość gość

Czy powinnam zrobic test? Poronienie bylo samoistne w 4/5 tygodniu. Mielismy miesiac odczekac wiec uprawialismy stosunek przerywany (nie mogę używać prezerwatyw bo od razu mam pieczenie i swedzenie). Czekać jeszcze czy leciec po test? Objawow na miesiaczke zadnych nie mam. Od kilku dni mam biegunke co u mnie jest rzadkością. Raczej mam problemy z wyproznianiem. Doradzcie cos bo zwariuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem po kilku m-cach wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno normalne, że wraca po ok. 6 tyg. nie panikuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff. Uspokoilyscie mnie troche. Dziekuje :) Choc Pani doktor twierdziła, ze cykl powinien byc raczej normalny. Ze gdybym o ciąży nie wiedziala to bym sie nie zorientowala, ze w ogole w niej bylam. Swoja droga gdyby sie okazalo, ze przypadkiem zaszlam w ciążę to bym sie ucieszyla. Byle tylko ta ciąża sie nie zakończyła jak poprzednia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam dopiero po 47 dniach. Też tak panikowalam. Byłam tydzien przed @ u ginekologa i powiedział że miesiączka może się spoznic nawet 6-8 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo matko. A jak dlugo zajęło Ci zajscie w ciaze po tym wszystkim? Jak sie tak cykl rozreguluje to chyba nie takie proste? Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest prawdopodobienstwo, ze jestes w ciąży. Stosunek przerywany to zadne zabezpieczenie. Ja bym zrobila test. Po tym czasie juz raczej bylby pozytywny. W normalnym cyklu powinnas miec juz miesiaczke albo przynajmniej jakies objawy, ze nadchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale miesiaczka wraca wlasnie 28 dni po , ( dlugosc cyklu) poza tym moze byc mniej regularna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz to sama juz nie wiem. Może rzeczywiscie zrobie ten test dla swietego spokoju. W koncu to tylko 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie też zależy jakie długie wcześniej miałaś cykle autorko. Ja poronilam samoistnie w 7 tyg.ciazy. lekarz dał nam zielone światło, ale niestety w tym pierwszym cyklu po poronieniu nie udało się. Okres dostalam w 37 dniu cyklu. Z tym że mogą cykle wystepuja co 33-36 dni . Poczekaj jeszcze chwilkę i zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:44 No u mnie wlasnie najczesciej cykle trwaja 23-27 dni. Najdluzszy trwal 29 dni. Dlatego sie zastanawiam. Byłam w aptece kupiłam test, ale waham się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś bardzo ciekawa to zrób test, ale z porannego moczu czyli dopiero jutro rano. Albo ewentualnie badania krwi beta hcg. Będzie najbardziej wiarygodnym testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po poronieniu podobno dużo łatwiej zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprzednio test robilam w 25 dniu cyklu o 22 wieczorem i wyszedl pozytywny od razu. W opakowaniu sa dwa testy wiec jeden mogę zrobic dzis 2 jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zrobila test jesli do 40 dnia cyklu nie dostalabym miesiaczki. Po poronieniu owulacja mogła sie przesunac i moglas ja miec nawet zaledwie kilka dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test wyszedl negatywny. Niby czułość 10. Ale gosc wyżej może ma racje. Poczekam spokojnie na ta miesiaczke. Albo będzie albo nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×