Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wydzielina w gardle.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Moim problemem jest wydzielina w gardle, której nie moge wykrztusić ani połknąć. Zaczęło się po zapaleniu gardła. Jest gęsta, lepi się w gardle i spływa z góry. Porobiłam badania, prześwietlenie płuc, krew, usg tarczycy, w tomografii głowy wyszedł płyn w zatoce szczękowej. Laryngolog stwierdził krzywą przegrodę nosową, obrzękniętą śluzówkę nosa i ściekanie wydzieliny z zatok gardłem. Gastroskopia wykazała przepuklinę rozworu przełyku. Nie mam zgagi, pieczenia. Miewam odczucia ciężkiego oddechu, ale to chyba z nerwów przez tą flegmę. Gdy uda mi się troszkę odkrztusić, jest ona przezroczysta, śluzowata, bez zapachu. Często odczuwam jakby zapchany nos gdzies tam wyzej, nie mam kataru i nie mogę tego wysmarkać. Brałam rózne leki przepisane przez lekarzy, inhalacje, tabletki i syropy na rozrzedzenie wydzieliny i nic. Nie wiem juz co z tym fantem zrobić, gdzie mam się dalej udać. Myslalam nad wymazem z nosa i gardla i tomografem zatok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą być zatoki, ale też grzyb candida albo gronkowiec zlocisty. Zrob te wymazy najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×