Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaczyna się długi weekend. Co będą robić stare panny?

Polecane posty

Gość gość
eee tam przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały w tym ambaras by dwoje chciało naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owelas bez majtek wczoraj gość dziś 1 dziś randka z 10 lat młodszym 2 niedziela sprzątanie 3 pon lekarz, sprawdzanie ofert deweloperskich 4 cZwartek - niedziela Grecja Z 1. wyrooha cie i do widzenia 2. za 2 dni zrobisz syf 3. lekarz przepisze antydepresanty a deweloper zrobi cie w hooja 4. owcojèb grek będzie ci wołał " I lowe ju" aż zarooha, a jeśli kasy mu nie będziesz dawać to się "odkocha" X 1. To mój narzeczony, jesteśmy razem 2 lata, ślub w przyszłym roku 2. Poważne sprzątanie :) mało co w mieszkaniu zostaje po tym 3. Na badania idę, co do dewelopera - umowy są 4. Do Koleżanki lecę... P.s. Randka udana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długi spacer z pieskiem nad Wisłę a potem wsiadam w mój mały samochodzik i do mamy i taty w odwiedziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem starą panną, chce sobie pobyc w domku, moj cudowny spokój przerwie randka , ale co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stara panna chcialam zapytac, jakie plany mają starzy kawalerowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rana idę do cichodajki zamoczyć, potem coś zjem i jadę na działkę robić grilla i pić wódkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako stary kawaler czekam na jakąś starą panne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja długi spacer z pieskiem nad Wisłę a potem wsiadam w mój mały samochodzik i do mamy i taty w odwiedziny. Jaki to samochodzik? Lubie motoryzacje i zawsze jestem ciekaw jak ludziom się ich auta sprawuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja jako stary kawaler czekam na jakąś starą panne. X to się nie doczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mysle ze sie nie doczekasz, ja stara panna Ci to mowie samo nic nie przychodzi niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare panny wolą porozmawiać nawet o pogodzie bo one seksu nie lubią bo myślą że facet chce je wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie chce?? Ludzie, czemu my zlotu jakiegos nie zrobimy? Grilla z piwem i piesniami? Fajnie by bylo! A tak kazdy u siebie w chacie i klika na Kafe.. A tak moze milosc jeszcze by z tego byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przyjedź do mnie jutro na grila mieszkam pod Krakowem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tez mysle ze sie nie doczekasz, ja stara panna Ci to mowie samo nic nie przychodzi niestety v Wiem że się nie doczekam i tak będziemy czekać. Ja na ciebie a ty na mnie aż kopniemy w kalendarz i będzie koniec bajki o starej pannie i starym kawalerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się chyba schleje i pujde spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie mieszkasz pod tym Krakowem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:50 To tylko wasza /kobiet/ wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche daleko. Trzebaby zorganizowac cos w centralnej Polsce, wtedy kazdy mialby po rowno z dojazdem prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzę z przyjacielem na cmentarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, ze nie lezysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem wczoraj w teatrze, piękne przedstawienie, komedia muzyczna, teraz rano ide niedługo pobiegać do parku dla zdrowia :), życie jest piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:20 Bardzo śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 22:50 skąd jestes stary kawalerze i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jadę na wystawę kotów rasowych, jak to stara panna, hehe, koty potem zadbam o ciałko, posłucham muzyki, poczytam, obejrzę p****le (ostatnio zaczęłam) i pójdę spać, bo jutro, uwaga- ZNOWU do pracy pracuję w każdy dzień, wczoraj, dzisiaj, aż do 3, potem dwa dni wolne i od nowa, ale chyba się wycwanię i wezmę w pewnym momencie l4, bo mam dosyć, kobieta, 29 lat, prawie zero rozrywek, tylko urzedy, praca, letarg, psychoterapia i martwienie się co ze mna bedzie, skoro mam zero kompetencji społecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh ty niegrzeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę odwiedzać cmentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lezec i relaksowac sie:) zamiast stac przy garach i znosic fochy faceta:O wiec lezakowanie, opalanie, nic nie robienie, muzyka, drinki, kawka, ploteczki z kolezankami, ciekawa ksiazka lezaczek w ogrodzie. Uwielbiam kwiaty, mam duzy ogrod i lubie je pielegnowac, raj dla mnie:) Pojde tez na zakupki:D zamierzam kupic mase kosmetykow bo youtuba sie naogladama:D i tez chce te fajne kosmetyki miec, do tego fajne sukienki na wiosne/lato i szpilki na wesele, zakupki love❤️ i zaden faceton nie bedzie mi gadal "za duzo wydalas" ha ha ha :D i zadne stanie przy garach oooo nie ! Potem bede lezec i nic nie robic i zeden facet mi nie bedzie gadal ze powinnam sie wziac na robote:D Boze, zycie bez samca to czilałt ❤️ i wieczny relax❤️ a z facetem to praca na dwa etaty:O brrr i wieczne pretencje i niezadowolenie samca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, nie zawsze tak jest,ale ja dobra kobieta tez nie potrafie trafic na fajnego. Ci fajni to zazwyczaj trafiają na złe kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×