Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotna szukam

Polecane posty

Gość gość

Lat 36, sama od miesiąca probuje znalezc sie w nowej rzeczywistosci.gdzie szukac normalnego, dobrego mezczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegar mistrz
Sama bo? co się stało? chyba troche wcześnie coś nowego szukać, potrzeba z 6 miesięcy minimum na odbicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie w kościele i nie w disco, może supermarket, bo tam chodzić muszą wszyscy. Jakie masz poglądy życiowe, bo to ułatwi wybór miejsca gdzie masz się znajdywać częściej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMg
Nie radze ci tutaj szukac jestem tutaj na niewinnym temacie o muzyce tylko ponad miesiac a tyle mnie spotkalo przykrosci lacznie z podszyciami i co bys powiedziala temat muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybki i węże
jakie przykrości? tu są ludzie różnego pokroju, gimbazy też sporo, ale są i normalni tylko mniej i rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybki i weze _Jestes dlugo na kafeteri to moze mi cos podpowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybki i węże
dawaj, możemy porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes kobieta czy facet i ile znasz kafeterie to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybki i węże
facet, znam wystarczająco aby się niczym nie podniecać i nie być niczym zaszokowany :) masz gadu to wpadaj i pogadamy, poszukaj tam rybki i węże w katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybki i węże
w nazwie w katalogu wpisz rybki i węże i zaznacz facet, i tam jestem tylko ja, i..... goniąca marchewke na foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie mam nie jestem nawet zalogowana to moze krotko cie zapytam co to za ludzie Coliberek D kafe bo zamiast muzyki to tam sa ciagle porachunki i dogryzanie i oczywiscie podszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybki i węże
nie interesują mnie poszczególni użytkownicy tylko to co piszą i przydatność tego, a kto pisze co jest mi obojętne, bo filtruje głupoty i tylko coś przydatnego czytam lub komentuje, polecam robić podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wczesnie szukac, ale idą wakacje i co? Po supermarkecie mam biegać? Na owocach, czy moze serach?przepraszam ze tak mowie ale płakac mi sie chce bo mam swiadomosc uplywajacego czasu a ostatnie lata spedzilam z niedojrzalym czlowiekiem i chyba powinnam byla sie wczesniej "obudzic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli coś wina po jego stronie? Trudno w to uwierzyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wina nigdy nie jest po jednej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybki i węże
kobiety zawsze na kogoś wine zwalają bo to nigdy nie jest ich wina. tak, za długo się ociągałaś skończyć niewypał który tylko zabrał ci cenny czas, zamiast odejść i mieć szanse na kogoś kto lepiej pasuje. Masz tam chodzić gdzie są faceci twojego typu, a jeśli to supermarket to niech tak będzie i tam masz dyskretnie "polować" o różnych porach i różnych dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wina leży zazwyczaj gdzieś po środku z wyjatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisiel i budyń
bzdury, wina leży 90% po stronie kobiet, faceci zwykle to tylko niewinni i bezsilni obserwatorzy tego dramatu, jednym słowem ofiary oszustwa, TAK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę sie zgodzic. facet miał gdzieś moje poczucie własnej wartości, do tego lubił alkohol i hazard. tak wiem, za długo sie ociągałam zeby to skończyc ale cóż-mleko sie rozlało. 90% wina kobiet? na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z jakiego powodu wybrałaś tego debila? bo był badboyem i dawał ci emocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znałem kiedyś taka dla której zrobienie laski to było "mienie gdzieś poczucie jej wartości ". Szybko przestała być moja dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero miesiąc sama a już kogoś szuka :D baby są śmieszne... nie potrafią być same, a czasem po rozstaniu przydaje się kilka miesięcy samotności, czas na przemyślenia, poukładanie sobie wszystkiego w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak wiedzy to klęska
gość dziś bo ona jest w fazie "odbicia", pewnie nawet nie ma pojęcia co to jest, eh te baby, mają szczęście że mają te dziurki bo inaczej marnie by było haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafawar
Tu na kafe są różni ludzie, jak wszędzie. Tyle, że anonimowo łatwiej się kłócić. Ale można też poznać normalnych, interesujących facetów i po weryfikacji przejść na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktonabroilpl
Moim zdaniem najlepsze są banały. Może niekoniecznie należy wierzyć że w końcu spotkacie się w warzywniaku, ale najważniejsze to wyjść do ludzi, a nie siedzieć w domu. Rób cokolwiek, ćwicz na siłowni, trenuj jogę, może jakiś wolontariat. Kiedy będziesz przebywała aktywnie w różnych grupach ludzi szanse idą do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha, dopiero miesiąc, dokładnie półtora a samotna byłam od dawna, tyle że w związku..a szukam bo zaraz wakacje i z kim mam na urlop jechac skoro znajome osoby w związkach lub z dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafawar
Napisz coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po krótce: wysoka, zielonooka, czasem nieokrzesana introwertyczka. Lubię podróżować, zwiedzać, czytać kryminały. Kocham zwierzęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafawar
Miło :) Też raczej introwertyk, trochę biegam, trochę się dokształcam, nie palę. A skąd pochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stolica Górnego Śląska Ty-Warszawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×