Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miszczu 86

Dlaczego nie chcę się żenić ...

Polecane posty

Gość Miszczu 86

Bo baby najogólniej mówiąc trują dupę,nudzą,są leniwe i roszczeniowe. Dawniej kobieta zajmowała się wszystkim,a facet traktowany był jak szef,i to nie szef z konieczności,lecz z zaszczytu.Kobieta zajmowała się w 100% domem,usługiwała facetowi,bo - nie oszukujmy się - my,faceci zasługujemy na to.Zawsze zasługiwaliśmy.Słyszeliście co mówił Korwin odnośnie płci? No właśnie. A w tych czasach 90% z nich nie chce się nawet pralki nastawić.Masakra. Nie widzę powodu dla którego miałbym się żenić,dlatego wolę żyć sam.Bardzo dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy na jaka trafimy. Takie jak opisujesz trzeba unikac, wtedy lepiej wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×