Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marrila

Jaki klasyczny telefon?

Polecane posty

Gość marrila

Cześć, myślę nad kupnem jakiegoś klasycznego telefonu dla mamy. Na razie myślę nad Tango, bo mama bardzo lubi klapki. http://www.sklep.myphone.pl/myphone-tango Jak myślicie, to dobry wybór? A może macie inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samsung solid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daffodiles
Tango wygląda bardzo ładnie, wygląda na zgrabną i poręczną klapkę więc jeśli jesteś pewna, że te parametry wystarczą twojej mamie to bierz ten model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może najbardziej klasyczny model w nowej, odświeżonej wersji czyli ta Nokia https://www.al.to/p/362999-smartfon-telefon-nokia-3310-dual-sim-granatowy.html :) Ulepszona Nokia 3310 otrzymała kolorowy ekran 2,4”. Co ważne, dzięki warstwie polaryzacyjnej wyświetlacz zachowuje pełną czytelność przy każdym świetle. Nawet w ostrym słońcu. Do tego tak jak pierwowzór ma bardzo żywotną baterię i standardowe, wygodne przyciski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallon77
Z klapek to jeszcze Rumba fajnie wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Nokia 150? Solidnie wykonany, klasyczny telefon z wszystkimi podstawowymi funkcjami. Prosty w obsłudze, bez zbędnych bajerów. Ekran to 2,4 cala, w kolorze białym wiec nada się dla mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rumba faktycznie nieźle wygląda, myślę, że to akurat całkiem fajny model do kupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że klasyczny nie zawsze musi oznaczać dobry, ale myślę, że znajdzie się kilka fajnych modeli. Moja mama uzywa Classic+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara556
Ja kupiłam sobie Metro, bardzo lubię telefony z klapką, a ten sprawuje się całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znów postawiłam na Tango, też fajna klapka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×