Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasze przygody z fellatio (lodzikiem)

Polecane posty

Gość gość

Macie jakieś zabawne, ciekawe, wstydliwe przygody związanie z seksem oralnym? Mnie raz koleżanka w trakcie imprezy "obsłużyła" po pijaku w jakichś krzakach pod blokiem. Trochę mnie poniosło gdy tak patrzyłem jak klęczy w tych szpilkach i obcisłej sukience, poczułem się jak gwiazda filmów dla dorosłych i zachlapałem jej twarz białym płynem. Nawet nie była mocno zła dopóki nie okazało się, że nie ma jak tego wytrzeć. Więc dziewczyna wstała, zdjęła swoje figi i nimi wytarła buzię oczko.gif Potem wsadziła mi je w kieszeń "na pamiątkę". Troszkę został ślad na sukience i we włosach ale moim zdaniem to tylko dodawało jej uroku. Wróciliśmy na drinka na imprezę ale chyba nikt nie zorientował się skąd te plamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś gdy byłam ze swoim pierwszym facetem i zaczynałam dopiero z fellatio zaliczyłam kilka wpadek, które z perspektywy czasu są dość zabawne. Mój facet zawsze liczył, że pozwolę mu skończyć w ustach i połknę. Ja miałam wówczas problem nie tyle ze smakiem spermy co jej konsystencją. Przeczytałam w internecie, że gdy wprowadzę penisa do przełyku w momencie wtrysku to sperma trafi od razu do przełyku i nie poczuję jej w ustach. Jednak gdy tak zrobiłam to sperma zamiast trafić do gardła wystrzeliła przez mój nos... W dodatku wszystko się nagrało... Było to na tyle nieprzyjemne, że więcej nie podjęłam takiej próby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś Dobra jesteś :D Fajny filmik z tego wyszedł. Ciekaw jestem jak teraz kończy Twój facet gdy mu robisz dobrze poza domem ;) Znałem taką jedną "nieśmiałą" co na imprezie często ginęła na chwile z facetem i wracała bez makijażu, czasem też bez bluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden facet spuścił mi się na buzię ale trafił prosto w oko. Aż mną zatrzęsło! Tak mnie rąbnął, że nie mogłam mrugać powiekami przez minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Obecnie jestem z kimś innym, ale pozwalam mu kończyć w ustach. Jakoś się przemogłam i już mi nie przeszkadza sperma w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jak robię loda swojemu facetowi to nigdy nie może dojść w ustach?? Zawsze muszę wspomóc się cipka a chciała bym zrobić to buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo slabo to robisz. Nie kazda kobieta jest w stanie pobudzic faceta ustami na tyle mocno zeby mial orgazm. Postaraj sie sprawiac zeby zasysac k****a tak aby jego zoladz byl stymulowany przez cisnienie ktore powstaje podczas tej czynnosci. Jednym slowem ssij mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej pytaj go w trakcie co mu sprawia przyjemność. Niech Cię daje instrukcje, wówczas wtrysk jest kwestią czasu. Kiedyś byłam z facetem, który dużo się masturbował i tylko ręką można było go początkowo doprowadzić do wtrysku. Nie szczytował ani w trakcie pieszczot oralnych ani podczas seksu. Po wszystkim musiałam ręką zrobić mu dobrze. Jednak pracowaliśmy nad tym, robiłam to czego on chciał i po pewnym czasie inne bodźce także były w stanie doprowadzić go do orgazmu. Najważniejsza jest rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem kilka przygód: 1. z ówczesna dziewczyna zabawialiśmy się w lesie na tylnym siedzeniu samochodu, a ty nagle widzę przechodzącą grzybiarke! Nic nie powiedziałem, ona przeszła i tylko się uśmiechnęła pod nosem. 2. Raz wyszedłem z ta sama dziewczyna z dyskoteki, znaleźliśmy ustronny zaułek, gdzie ona uklęknęła i zaczęła się mną zajmować. Po chwili zauważyliśmy ze kawałek dalej stoi jakaś grupka i nas obserwuje. Daliśmy chodu :) 3. U tej samej dziewczyny w mieszkaniu, gdzie po szkole (liceum) zabawialiśmy się w jej pokoju, w pewnym momencie wszedł jej brat (nie wiedzieliśmy ze jest). Ona leżała na łóżku rozebrana od pasa w gore, a ja klęczaem nad nią z penisem na wierzchu, bo robiliśmy na zmianę Hiszpana i felleatio.. Brak powiedział tylko "sorry" i się wycofał. My zastyglismy w miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym dorzucił jeszcze dreszczyk emocji. Lodzik na plaży, w parku, pod stolikiem w klubie czy w pokoju obok imprezy, gdzie w każdej chwili może ktoś wejść, jest dużo bardziej podniecający. Zwłaszcza jeśli to dziewczyna rzuca się na mnie i wręcz prosi o to bym zalał jej buzie, piersi czy usta spermą. Wtedy nieraz wystarczy mniej niż minuta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze innym razem widziałem jak laska klęczy pijana przed gościem na parkingu koło klubu a gapie robili jej zdjęcia. Niczym się nie przejmowała a gościu uchachany od ucha do ucha. Koleżanka też mi opowiadała jak raz leżała w nocy w salonie w samych jeansach na kanapie z głowa przewieszoną w dół przez oparcie. Jej chłopak pi...ył jej usta aż miło stojąc nad nią. Na to wszystko weszła młodsza siostra dziewczyny. Laska jednak nie przestraszyła się, tylko złapała chłopaka za pośladki i przyśpieszyła tempo i zwiększyła głębokość. Jeszcze na koniec zwaliła na swoją buzię. Po czym usiadła i wytłumaczyła zszokowanej siostrze dlaczego tak jej się to podoba. Sperma kapała na spodnie i zasychała na policzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna pijana laska w męskim na imprezie miała niespodziankę. Nie uprzedzałem jej, że dochodzę (myślałem, że jest bardziej domyślna) i cofnęła głowę, sperma trafiła prosto w jej czerwoną bluzeczkę. Była wściekła ale powiedziałem jej, że mogła połknąć. Chyba zaraz zmyła się do domu bo nie widziałem jej już na parkiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś dziewczyna robiła mi lodzika u niej w domu Nagle wchodzi jej siostra a moja nie słyszała przez muzykę i dalej liczę mi jajka Ale miała Widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×