Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż nie uprawia ze mną seksu..

Polecane posty

Gość gość

Mąż nie uprawia ze mną seksu. Jesteśmy świeżo po ślubie.. nie wiem co jest grane, rozmowa nic nie daje :( gejem nie jest na pewno, innej też nie ma. Z tego co wywnioskowałam to mu się najnormalniej w świecie nie chcę! Siedzi przed kompem lub ogląda tv... Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci sex to raz a dwa pewnie ma na boku i z nią to robi i ma dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam depresje z tego powodu :( nie radzę sobie z tą sytuacją.. proszę poradzicie mi coś :( tak bardzo chciałabym być szczęśliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę pomóc Makshunter@wp.pl, ale mąż mnie raczej nie polubi.... za to depresja pójdzie precz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nimi sex niech spojrzą w lustro brzydkie śmierdziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze zarażają chorobami wenerycznymi trzeba na nich uważać bo są niebezpieczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio z mężem sex uprawiałam w listopadzie 2016... mam dość, on jest uzależniony od p****li a może jest gejem. Nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj w klubie :( ja mam to samo,wróci z pracy i tylko leży na kanapie z telefonem i ogląda p****le a mną się zainteresuje od czasu do czasu jak juz chyba musi zasadzic bo ma jajka pełne a jestem w domu to sobie nie zwali.Jestem szczupła,zadbana,wypachniona ubieram się dla niego w sexy bieliznę i tez jakoś nie jest zainteresowany.Rozmowa nic nie daje bo zaraz się obraza i słyszę ze tylko o jedno mi chodzi.On nie czai ze seks to ważny temat w związku.Tragediaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle o odejściu i rozwodzie bo do mojego nic nie dociera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można żony nie bzykać się pytam ? i to jeszcze kiedy sama chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nill
Cześć, 40-sto latek z dziewiętnasto letnim stażem małżeńskim. Duszę bym oddał za taką żonę, u mnie odwrotnie ja mam braki a ona szuka od 16 lat swojego libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ja bym dała za takiego męża który by chciał ;) myśle ze związek jest wtedy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nill
Hmmm... to może trzeba zrobić roszadę , asexualni do asexualnych. A ludzie z potrzebami zwiekszonymi do siebie. W sumie w przyrodzie nic by sie nie zmieniło. A do tego wszyscy byli by szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tymi facetami jest? Ja słyszę ciągle od nich że mają żony, których ciągle boli głowa.. a ja wtedy myślę co za idiotki ile ja bym dała by mąż kochał się ze mną.. boli mnie to, że nie ma na mnie ochoty, że woli siedzieć przed kompem zamiast być blisko z drugą osobą i czerpać z tego przyjemność i dawać jej przyjemność.. nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chcesz popisać o problemie? To pisz na rock.and.roll@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja duszy bym nie oddał, ale też nie mogę się nadziwić, jak się w życiu dobieramy. Gdyby nie p****le to bym zwariował chyba, albo znalazłbym sobie jakąś na boku. A tu takie fajne, wyposzczone, piszą :( Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakieś sugestie czemu nasi mężowie nie mają ochoty na seks? Wola siedzieć przed kompem, tv lub nie robić nic.. jak to z Wami facetami jest? Niech się panowie wypowiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nill
Jedno co mi przychodzi na myśl to albo maja problem ortopedyczny czyli d**e na boku. Może zmieniła im sie oriętacja. Albo to czego oczekujecie stało sie dla nich pańszcztzną , nudną rutyną. Drogie kobietki, jak pisałem , jestem po czterdziestce, fakt libido spadlo ale co trzy cztery dni to uważam za normalność. I nie wyobrażam sobie sytuacji zeby choć raz w tygodniu do niczego nie doszlo. Gorzej z moją żoną, raz powiedzialem sobie że poczekam aż ona zacznie....To bym pewnie nadal czekał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest większy problem bo mąż gdyby nie to że co dzień staram się coś zainicjować to by chyba w ogóle się nie kochał.. robimy to raz max 2 razy w miesiącu!!! Jesteśmy młodzi po 30tce.. nie wiem czemu on woli siedzieć przed kompem :( ogólnie bardzo dobrze ze sobą żyjemy. Dogadujemy się i jesteśmy bardzo za sobą.. jemu po prostu się nie chce.. chyba ma małe potrzeby.. Nie wiem naprawdę.. przykro mi jest bo ja odbieram to tak, że już go nie podniecam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nill
Powiem Tobie że mam podobnie , naczytalem się różnych ksiazek fachowych w tym temacie , riznych wykładów. Stsralem sie i.... nic. Taksamo łapałem doły emocjonalne że to przeze mnie , że jestem mało atrakcyjny itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapuśćcie kłaczki na dole to zobaczycie jakie yebanko będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nill
Może zastanowimy sie nad naszymi problemani ? Ja dam wskazówki jako facet a Ty powiesz mi jak moze działać kobieta.Tylko nie tu .... może na .meilu lub komunikatorze jakimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest niewyżyta seksualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×