Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaproszenia ślubne

Polecane posty

Gość gość

Czy wypisujac zaproszenia należy odmieniac nazwiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj tak, w formie "Marcin Zet i Iwona Iksińska serdecznie zapraszają Joannę i Jana Nowakowskich" albo "Martę Konieczny wraz z osobą towarzyszącą". Firma robiąca zaproszenia często prosi żeby wysłać im listę nazwisk już odmienionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproszenia, ja wiem, że są ważne ale w zasadzie ważniejsza jest uwierz sala, na której będzie odbywało się całe wesele. Powiem więcej, warto sobie ją zaklepać dobry czas wcześniej. Ja swoje wesele organizuję w sali Venge w Łodzi. Bardzo mi się tam podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama zaprojektowałam swoje zaproszenia. Wcześniej przegladałam sobie wiele stron, allegro ale po prostu nic mi ciekawego nie wpadło w oko. Tak wiec postanowiłam wziąć sie za siebie i stworzyłam coś nieszablonowego Zaproszenia zamawiałam na tej stronie: https://www.openprint.pl/ Nie wiem czy ją znacie ale jest to drukarnia internetowa. Zaproszenia przyszły dokładnie takie jak sobie wymarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne są zaproszenia ślubne,winietki ,zawieszki na alkohol, plan stołów i lista gości,pudełka na ciasta, naklejki itp.na stronie www.diamond-wedding.pl , personalizacja i koperty gratis.Ładne wzory. Można przez internet zamówić, zapakują iwyślą,można zamówić próbki wzorów, lub wybrać się osobiście do drukarni Cmyk Radomsko Dobra cena i jakość,. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×