Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Blade nogi i spódnica

Polecane posty

Gość gość

Nosicie spódnice jak macie blade nogi, mi się okropnie niepodopaja moje nogi takie blade w spódnicy ale z drugiej strony jak je opalić mam chodząc w spodniach, rajstop nie noszę zresztą chyba za ciepło. Smarujecie czyms nogi aby je przyciemic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyciemniam skóry. Mam białą skórę i nigdy jej nie opalam. I noszę spódnice i sukienki, nie mam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że noszę. Jak kogoś to razi, to niech popatrzy w inną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie czy przyciemiacie nogi a nie czy nosisz. Ja używam rajstop w sprayu a potem już słoneczko łapie,polecam autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie smaruje dobrym kremem brazujacym , nie napisze jakim bo nie chce reklamowac , nie mam nigdzie zaciekow , super sie rozprowadza i nadaje skorze ladny odcien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blade giry i spódnica fujjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka, właśnie wczoraj kupiłam sobie spray samoopalajacy 3 razy użyłam nie widzę super efektów jak po takim w kremie ale też nie mam plam jak po kremie. Ogólnie słońce łapie mnie szybko tylko najpierw muszę wyjść z bladziuchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak źle rozprowadzasz to masz plamy, proste. Ja używam balsam dove i zero plam, a efekt ekspresowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie opalam bo słońce niszczczy skórę i się ona szybciej starzeje, niczym się tez nie smaruje, noszę spódnicę przy bładych nogach, jak komuś to przeszkadza to jego problem ja mam to gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam że widzę efekt sprayu nogi przycienialy ale i tak pogoda się popsuła słońca nie ma więc ubieram spodnie, jutro wyjeżdżam mam nadzieję będzie słońce opale trochę nogi. A i jeszcze do tego wpisu blade nogi i spódnica fujj ja właśnie uważam że moje blade i spódnica są beee a innym dziewczyna pasuje to i bardzo ładnie wyglądają. Nie oceniam innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakładam spódniczki jak najwcześniej, kiedy się tylko ociepli i jest słońce. 2-3 dni i nogi już nie są takie białe jak ściana. W spodniach nóg nie opalisz tak jak mówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam z natury porcelanowa karnacje, nie opalam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja smaruje pianka lirene,szybki i dobry efekt. Blade nogi strasznie wygladają do spodnicy. Jeszcze chude i blade to juz w ogole ble .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×