Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulakam

Okropne pocenie się pach i dłoni, co robić?

Polecane posty

Już prawie 5 lat (obecnie mam 18) mam ogromny problem z potliwością a dokładnie jej nadmiarem. Pocę się pod pachami i na dłoniach. Pod pachami plamy mam zawsze po 5-10 minutach od założenia bluzki nawet jak jest chłodno i się nie stresuję. Oczywiście im cieplej tym gorzej i nie da się uniknąć krępujących wpadek. Dłonie mam mokre cały czas (jedynie gdy śpię są suche) a tak poza tym płynie z nich woda że aż wstyd komuś podać dłoń. Pod pachy stosowałam wszelkie antyperspiranty w tym Etiaxil I Antidral. Ten pierwsze działał przez tydzień, drugi tylko prze 3-4 dni i znów pocę się jak dawniej. Do dłoni stosowałam różne kremy, zasypki i też zero efektu. Dodam że jestem szczupła, regularnie uprawiam sport. Cierpię tylko na cukrzycę typu 1 (ale jest wyrównana więc wątpię by miało to wpływ na pocenie się) Co robić by choć trochę ograniczyć ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najskuteczniejszy sposób? Woda+ mydło częściej niż raz na tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuję "najskuteczniejszy sposób? Woda+ mydło częściej niż raz na tydzień " Nie pisałam że się nie myję tylko że nadmiernie się pocę! Co za jełop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbijam bo też mam ten problem (tyle że jestem trochę młodsza bo dopiero skończyłam 16 lat). Mi też pocą się pachy i dłonie ale jeszcze na dodatek stopy. Też pocę się cały czas nie ważnie czy zima czy lato. Oczywiście też próbowałam etiaxil i antidral i nic nie pomogły. Mam już dość tego problemu ale nie mogę znaleźć rozwiązania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dlonie sprobojcie jonoforezy mozna samemu zrobic uzadzenie wystarcza dwie baterie 9v trzy kabelki 6 krokodylkow i dwa naczynia przewodzace prad np blachy do pieczenia ciasta wypelnione woda calosc kosztuje jakies 50 zl 12 zabiegow po 25 min i problem zniknie w moim przypadku dlonie poca sie 80 % mniej jak chcecie to podajcie maila to wam wysle filmik i instrukcje do zabiegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo napiszcie w razie pytan o jonoforeze czy nawet tak pogadac o tej naszej przypadlosci na maila marwro3@o2.pl bo osobiscie nie znam nikogo z takim problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×