Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ula33l

Nie wiem czemu ale nie kręci mnie jak

Polecane posty

Gość Ula33l

Facet z kobietą na filmach się bzyka sama jestem kobietą i nie powinno tak być martwię się bo jak widzę dwie kobiety to wtedy czuje ze żyje miałam tylko raz faceta ale bardzo krótko nic nie czulam nawet jak w szkole chwalily się jakimś lalusiem z boysbanu to na mnie nie robiło wrażenia myślałam wtedy ze jestem za młoda ale nic nie zmieniło martwię się ze jestem lesbijką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes ludzkim goownem na dwoch nogach i końską soiertolina HIM i to nie zmieni sie nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to kim jesteś gnoju żeby mnie tu obrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ColorGirl
dziś co za chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugim gnojem pedalskim:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czym tu sie martwic?! Mezczyzna powinien umiec zrobic to samo co kobieta i dac rozkosz kobiecie, jak nie umie to jst do niczego i lepiej być z kobietą jesli ta umie dawać roxkosz Wiekszosc facetów nie umie dać przyjemnosci kobiecie tylko traktuje ją jak przedmiot. Nie warto z nimi być, bywac i NA SZCZESCIE NIE MUSISZ. Jestes wolna. ciesz sie gładkim miękkim milym ciałem kobiety, ktora skutecznie piesci a nie faceta co tylko zaraża i na ciaże naraża i oczekuje prania sprzatania hotowania zmywania prasowania zarabiania piwa-podawania, uslugiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×