Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawaler 35 lat

Nie chcę mieć dziewczyny, żony....

Polecane posty

Gość gość
Nie dostała aleimenty 700 zł, bo facet mało zarabia. Dziecko dostało się do przedszkola, bo samotne matki mają pierwszeństwo, a ona pracuję. I się cieszy, że go kopnęła w dupę, ma mniej gotowania i sprzątania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Takimi rzeczami ta koleżanka nie powinna się wgl chwalić, bo wprowadza to niezdrową atmosferę zarówno w pracy jak i w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To po co brała takiego co mało zarabia? Mogła znaleźć jakiegoś prezesa 20k+ i by miała spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14:53 nie użalaj się nad tym chłopem, mało zarabia, sam nic w życiu nie osiągnął, a zmuszał kobietę do roboty, sprzątania i gotowania. I jeszcze marudził, że ona za mało zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 14:58 Znaczy się, potwierdzasz że kobiety to zazdrosne roszczeniowe materialistki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:00 no widzisz, ona właśnie nie była materialistką. Przeczytaj że zrozumieniem, nawet na wychowawczym harowała, a potem na oczy przejrzała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co do tych tzw. youtuberów to mnie też k***ica łapie. Człowiek chodzi do pracy na te 10-12h, a oni nagrywają głupie filmiki jak grają w gry, albo upijają się i obrażają ludzi, a dzieciaki im za to kasę przelewają. Wczoraj u młodszego kuzyna włączyłem filmik jak gościu prowadził jakąś relację na żywo, dzwonił do różnych ludzi i ich wyzywał i przez czas trwania tej farsy zarobił prawie 3000 zł. Ludzi takich pieniędzy nie dostają za miesiąc pracy, uczciwej pracy, a on w niecałe 5h takie pieniądze dostał. Normalnie śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wierzę, żeby Youtuberzy zarabiali taką kasę na serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:05 I właśnie na takich cwaniaczków lecą puste idiotki których dziś pełno. W końcu kasa musi się zgadzać a i lans jest. A potem płacz, bo cwaniaczek wyrüchał i zostawił, albo ogląda się za innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Potwierdzam 100%. Kobiecie zawsze będzie mało. Nawet jak będzie miała willę z basenem, to znajdzie sobie zachciankę typu prywatny helikopter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dobrze gadasz. Taki koleś może mieć lasek na pęczki. Jest młody, raczej jakiś tam wygląd posiada, że pokazuje się milionom ludzi, zarabia kupę siana. On może mieć codziennie inną wystarczy napisać sms: "Czy masz ochotę się ruch*ć."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy nie rozumiecie, że z tą rozwiedzioną babą chodziło o to, że rozwiedli się, bo nie spędzali ze sobą czasu. Mąż wygnał ja do roboty za kilkaset złotych kosztem życia rodzinnego. Warto było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To oboje mogli iść do takiej pracy, gdzie by dobrze zarabiali i mieli później czas dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestes nienormalny ani psychiczny. Nie ma przymusu zycia w zwiazku. Nie przejmuj sie gadaniem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak tylko kobiety mają tego świadomość, że tak przystojny mężczyzna raczej jest przy kasie. Myślą, że pewnie jest modelem albo jakimś trenerem personalnym a tacy kasy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zarabiają i to czasami dużo więcej. Myślisz, że np. taki Rezi to czemu jeździ samochodem który kosztuje ponad 300 tys. zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna musi mieć hajs i już. Po co się wiązać z nieudacznikiem, który nie będzie w stanie zapewnić warunków żonie i dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw kasa potem wygląd i każdy Ci to powie. To jest nawet logiczne, bo wystarczy usidlić takiego co ma kasę,a dawać du-py tym przystojnym, dzieciaki i tak wychowa ten przy kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To smutne co piszecie. Kobiety już tak nisko upadły że tylko głupiec lub bogacz chciałby się z nimi wiązać. Na to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie liczy się facet z kasą - bez kasy nie ma tematu. Jak nie masz kasy to idź do roboty leniwcze. W ogóle dziwi mnie taka postawa że kobieta ma być wierna osobie która nie ma kasy, ja uważam, że jeśli facet nie ma kasy to tak jak by nie potwierdzał tym sposobem swojej miłości do kobiety, więc ona ma prawo się bzykać z tymi którzy kasę mają i jej sponsorują różne rzeczy. Kim zatem jest kobieta która puszcza się z własnym chłopem za darmo? Czyż to nie jest dzibka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jprdl, ręce opadają jak się czyta takie teksty jak wyżej. Ale cóż, piszą tu różne osoby i nikt nie zabroni również prostytutkom udzielać się na Kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To wg Ciebie ile powinien minimalnie miesięcznie zarabiać facet, żeby wgl mógł się zacząć starać o kobietę, nie mówiąc już o związku bo wtedy to już wgl suma urośnie o min. 60%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby to dno dna, co potwierdza ten temat. Wolę być samotnym prawikiem do śmierci niż użerać się z takimi roszczeniowymi zdemoralizowanymi potworami:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie, jesteście bardzo młodzi i rozumu wam nie staje, by tworzyć związek z kobietą. Zapytajcie swoje mamy, babcie, dlaczego wyszły za tatusiów, dziadków. Rozpytajcie, uważnie i ze spokojem wysłuchujcie, zapamietujcie i dopiero wysnujcie wnioski. Zastanówcie się, co by było gdybyście na kilka lat wypadli z rynku pracy, nie mogli pracować. Ciąża, poród, wychowanie i karmienie dziecka, niania i przedszkole. Rzeczywiście, kobieta zarabiająca 1530 nie wspomaga budżetu domowego tak jak partner 4000. Tym bardziej że jak zaciąży to te 4000 muszą wystarczyc w calości i to ba min. 3 osoby. A wiecie że ja nie mogę dostać pracy za 1530 mimo wyższego wykształcenia? Często słyszę, że zajdę w ciążę i odejdę i nie chcą takich panien zatrudniać. Nawet za 1530 nie daje rady dostac pracy w tym kraju. będac wyżej wykształconą i bezdzietną. I jak tu sie nie prostytuować wpnalegajac na szybki legalny związek z mężczyzną pracowitym? Choćby i te 2500 zarabiał, to już nas dwoje przetrwa. Sama nie najmę kawalerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hohoho koleś przejada tysiac polskich nominalow i je suto i tlusto w domu bo myje naczynia plynem no to sorry winetu ale kobieta zarabia 1500 i musi sie tez najesc utrzymac i oczyscic siebie i dom a nawet wydawac wiecej na kosmetologa makijaz codzienny pielegnacje depilacje fryzjera ginekologa(wyleczenie grzybicy po was, hpv po was, wirusa uspienie , usuniecie nadzerki to nawet tysiac zlotych) tu kolesie sie nie umieja za 2500utrzymac a kobiety nie moga dostac pracy za 1500, tylko po znajomosciach ciezkich a co dopiero za 3000 miec stala robote haha i kobieta gotuje w domu i jest oszczedna. nie przezera 1000 jak wy nawet jak ja jestem gruba to przejadam 300 a nie 2000 bo tu jeden koles pisze ze zarcie i plyn do naczyn to 1000 no to ja gruba powinnam 2000 przezrec A musze zarabiac min.2500?? no to na co mi te 500 wystarczy? na pewno nie na utrzymanie I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również nie chce mieć faceta ani dzieci. Pragnę wolności i spokoju. Chciałabym poświecić się swoim pasjom i podróżować po świecie. Na co mi chłopy? Każdy zdradzi, każdy będzie gadał i myślał o innych babach itp. Widze dookoła te związki to zazwyczaj jak i kobieta tak i facet marudzi, ze w ich związku jest c*****o. Nie mam czasu na takie p*****ly, żeby użerać się z chłopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×