Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Namysłów wojew opolsk

Znów mnie zamkli w psychiatryku

Polecane posty

Gość Namysłów wojew opolsk

Znów mnie zamkli w psychiatryku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego od dawna nie nagrywasz już filmikow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateusz trzymaj sie pojade po Cb do Lubiaza I Cie odbije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
20:43 co za zyeb myśli że piszę że mną przecież to napisał podszyw ps nie zamknęli mnie w psychiatryku ostatnio byłem w szpitalu psychiatrycznym na wodociągowej w Opolu ale na obserwacji na przełomie lutego i marca 3 tygodnie i nie stwierdzono u mnie schizofrenii ani halucynacji i omamów ani psychoz i zwidów i innych chorób psychicznych więc nie jestem świrem ile razy mam ci powtarzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
, www.wszn.opole.pl tutaj byłem ps pierwszy raz byłem tam w 2016 roku ale z powodu depresji ale z depresji się już wyleczyłem dalej biorę leki żeby mi depresja nie nawróciła ps i psychiatra ponownie mnie w lutym skierowała na obserwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przełomie lutego i marca 3 tygodnie i nie stwierdzono u mnie schizofrenii ani halucynacji i omamów ani psychoz i zwidów i innych chorób psychicznych więc nie jestem świrem ile razy mam ci powtarzać? x to co stwierdzono, bo jak zamknęli zdrowego to się staraj o odszkodowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
21:03 co haha przecież idioto autor tego tematu to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
brokeninside ps nie zamknęli całkiem zdrowego bo wcześniej leczyłem się z depresji i miałem stany lękowe ciągle płakałem ciąłem się ps ale psychiatra wzięła mnie na obserwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
BROKENINSIDE stwierdzili mi jakieś natręctwa bo mam natrętne myśli i inne takie ale to raczej nie jest choroba psychiczna ps a antydepresanty dalej biorę by mi depresja nie nawróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
BROKENINSIDE PS mnie nie zamknęli w psychiatryku przymusowo ja sam się zgodziłem tam trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to trzymaj się, mi te Twoje zaburzenia nie są obce. dobrze, że o siebie dbasz/ a jesteś aktywny, uczysz się, pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"stwierdzili mi jakieś natręctwa bo mam natrętne myśli" x To bardzo dobrze stwierdzili, wszyscy widzimy twoje natręctwa związane z Namysłowem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×