Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego fajny facet gnije ze starą, brzydką, pasożytniczą, zrzdliwą żoną?

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego ludzie marnują sobie życie na własne życzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ma dzieci i dla nich się męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja bym nie chciała mieć ojca męczennika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co maja do tego dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z poczucia obowiązku i odpowiedzialności, może też z wygody lub tchórzostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jest alfą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasożytnicza
Ci z zewnątrz nie wiedzą jakie wspólne doświadczenia ma taka para a one łączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest z nią, bo ją kocha. Dlaczego gnije? To jakaś choroba? Gangrena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ma honor, a może boi się, że trafi podobnie :D koniec końców kiedyś ta stara, brzydka, pasożytnicza i zrzędliwa żona była młodą piękną królewną śpiewającą wysokim C... a może zeżarł zatrute jabłko :classic_cool: tak czy siak nie nasz problem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czasem naprawde nie wiadomo dlaczego. Ja poznalam mojego meza to przedstawil mnie swojemu koledze.. uroda I sylwetka jak z katalogu. Naprawde nieprzecietna uroda. Wyzsze kierownicze stanowisko, kupe kasy (ladny drogi dom). Spotykal sie wtedy z pomoca kuchenna (taka co wydaje obiady dzieciom na stolowkach), niska, krepa I z twarzy brzydka. W dodatku panna z dzieckiem, dwa lata starsza od niego. Oczom nie wierzylam. Teraz sa 15 lat po slubie, maja razem dwojke dzieci. Z moim mezem juz tyle sie nie spotyka bo ona zabrania mu wychodzenia z kolegami po pracy.. jakbym tego nie widziala, to bym nigdy nie uwierzyla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - faktycznie brzmi bardzo nieprawdopodobnie. Ale to jakaś nadzieja dla mnie niesparowanej. Sama jestem niska, krępa, mam 29 lat (a jeszcze pamiętam jak "wczoraj" miałam 24, tak czas zasuwa), z twarzy jestem całkiem całkiem (może nie piękna, ale na pewno nie brzydka) i nie mam dzieci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to musisz miec troche tupetu jak ona:-) nie polubilam jej, cala przestrzen zapelniala.. pierwszy dzien jak ich poznalam (moj maz przyprowadzil mnie do przyjaciela). Ja sliczna , subtelna bladynka, maz wpatrzony we mnie (jeszcze nie maz), przyjaciel jak mnie zobatrzyl to wpatrzony :-) . Ona podala kolacje, powiedziala zebysmy nadal patrzyli na siebie bo ona nie na ochoty, i trzasneka dzwiami.. ja bym nie miala odwagi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ma anal i sex z wymianą , mnie by wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebyś miała zagadkę gnijąca qrwo pasożytnicza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo inna nie dala mu szansy. Jest wielu fajnych wolnych mezczyzn ale wiekszosc z was leci na dupkow a tych fajnych chcecie jako kolegow tylko. Byl tu tez temat gdzie pewna kobieta uzalala sie, ze ona wybrala dupka a inna kobieta gorsza wg niej miala wspanialego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5:46 sama siebie komplementujesz no nieźle , jeśli ten " pasozytniczy pasztet" jest chociaż trochę skromniejszy od ciebie to się nie dziwię że facet ja chce , to żadna przyjemność żyć z narcyzmem kobieta która mówi o sobie prawie " słodka wiotka i powabna "a jakaś tam to pasztet , wiesz pewnie gdybyś wstawila zdjęcie to byś nie miała więcej niż 6/10 , każda na tym forum uważa się za boginię a jak pokażą zdjęcie to przecietniary z kilogramem tapety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjemy w czasach gdzie kobiety pracujące mają się za jakieś "boginie" no tak bo ty jedna czy drugą tylko pracujesz na świecie a reszta to pasożyty ,ja też pracuje i to w ciężkiej pracy i nie nazywam kur domowych pasozytami , bo one muszą ogarnąć dom i dzieci za "miskę ryżu " a pracująca kobieta nie dość że dzieli obowiązki domowe to jeszcze ma pieniądze na siebie z których się nie musi tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz "brzydka" to pojęcie względne ;) ty nawet po 10 zabiegach u kosmetyczki możesz wyglądać fatalnie bo masz po prostu brzydkie rysy twarzy i mało kobiece ciało , a po drugie tylko pusci ludzie patrzą na wygląd bo to kiedyś przeminie w dobre serce czy poczucie humoru zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja napisałam prawdę, nie rozumiem dlaczego się tak oburzacie. Mam dobrego znajomego którego żona jest taka jak w tytule a on gnije z nią od 15lat. Przykro tak na niego patrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej jaka ty dobra duszyczka , faceta zalujesz a żonie życzysz jak najgorzej , oswiece cię że są różni ludzie na świecie a miłość nie wybiera , tak samo jak mi może być szkoda twojego męża bo jesteś fałszywa i życzysz źle ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama gnijesz od środka autorko i już niedługo tylko smród po tobie zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ja napisałam jakieś złorzeczenie? Tak i żal mi go bo wiem że to świetny facet a z tą baba tylko się marnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że cudzy mąż ci po głowie chodzi. Zajmnij się swoim stara infantylna jedzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sliczna , subtelna bladynka, maz wpatrzony we mnie (jeszcze nie maz), przyjaciel jak mnie zobatrzyl to wpatrzony usmiech.gif . Ona podala kolacje, powiedziala zebysmy nadal patrzyli na siebie bo ona nie na ochoty, i trzasneka dzwiami.. ja bym nie miala odwagi X no popatrz, a teraz ona siedzi sobie w tym pięknym domu z kasiastym, przystojnym facetem a ty taka śliczna i zgrabna siedzisz na forum i ją obgadujesz. Jak mnie wkurzają tacy ludzie którzy muszą rozmyślać dlaczego on z nią a ona z nim, odpowiedź brzmi: BO TO SĄ DOROSLI LUDZIE I TAKA PODJELI DECYZJĘ, nie musicie fałszywie żałować "biednych misiaczkow" bo oni maja mózg i wolna wolę i skoro siedzą z taką osobą to widocznie tak im dobrze razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w dodatku nie potrafisz nawet poprawnie napisać słowa blondynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie teraz takie jędze jak ta żona mnie obrażają i robią syf w temacie. A temat dotyczy czego innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat dotyczy tego że autorka wyżej sra nic doope ma i jest tak wspaniała i cudowna ze zamiast pilnować swojego męża oblizuje się na cudzego , tamtą może przynajmniej jest wierna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mogę powiedzieć autorko ze mi jest żal twojego męża i się pytam czemu siedzi w jednym domu z babą , która opluwa innych ludzi , obgaduje, zamiast posiedzieć z nim wypić kawę i spędzić miło dzień , biedny twój mąż :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ... Ja sliczna , subtelna bladynka, maz wpatrzony we mnie (jeszcze nie maz), przyjaciel jak mnie zobatrzyl to wpatrzony usmiech.... x x x dzięki za poprawę humoru, śliczna i głupia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie dziwi skąd u niektórych kobiet jak autorka przekonanie ,że są lepsze od innych , cierpisz na jakis brak skromności ? Ja rozumiem że młoda śliczna dziewczyna może stroszyc piórka bo jeszcze glupiutka ale stara zonata baba ? Najgorsze jest to że mam wrażenie , że wszystkie cechy które ci przeszkadzają w ludziach posiadasz ty , mówisz że ktoś jest jedzą ? Co za ironią losu ,patrz jak ty się wyrażasz i wyzywasz innych , lekcja pokory by ci się przydała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×