Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gessss123

Dlaczego się tak zachował?

Polecane posty

Byłam kiedyś wesoła dziewczyną. Poznałam chłopaka którego naprawdę kochalam. Byliśmy ze sobą pól roku. Zostawił mnie bez słowa. Dwa miesiące później odezwał soe mówiąc ze zerwał bo jestem brzydka gruba i nudna. To zabolalo. Zabolalo do tego stopnia ze w to naprawdę uwierzyłam. Od tego czasu nawet prxytylam 5 kg. Boli mnie to co powiedział. Strasznie a na dodatek ciągle usilnie próbuje się ze mną skontaktować. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tylko innych tylko w dwóch przypadkach. 1/ zemsta ( tu wiele rzeczy można podciągnąć z zazdrością włącznie. Może uraziłaś go nieświadomie?) 2/ strach (tak strach przed... osądzeniem, odrzuceniem itd...) Nikt zrównoważony i dojrzały nie obraża! Nie bierz tego do siebie, choć boli. Sam sobie zaprzecza. 6 mies chodził z dziewczyną, która mu się nie podoba??? Odbija coś sobie lub się czegoś boi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry miało być w pierwszym zdaniu. Są tylko dwa przypadki w których ranimy innych. Coś się pomazało. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gessss123
Dziękuję. ... Dokładnie często zastanawiam się po co w takim razie ze mną był. .. W dodatku bardzo chciałabym uwierzyć w siebie znów bo tego mi brakuje ale nie potrafię mam nadzieję ze wszystko soe zmieni i oby tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję. Takie coś na pewno skutecznie obniża samoocenę. Zwykły przychlast który rypie jak świni w koryto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to strasznie obniżyła sie samoocena. Najgorsze jest to ze on nie widzi w sobie żadnej winy ( muszę go codziennie widywać). Boje sie tez ze przez to nie będę w stanie nikogo pokochac ani nikomu zaufac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chory typ. Pracujesz z nim? Powiedz mu co o tym myślisz. Może coś do niego dotrze o ile ma resztki rozumu i na drugim raz się zastanowi co mówi do kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym by do niego dotarło z drugiej strony nie chce by mówiąc mu co o tym mysle pomyślał on ze go wspominał. Chociaż... Jak sądzisz? Powinnam mu powiedzieć prosto w twarz co o tym sądzę? I co mi kiedyś powiedział? Czy przemilczeć? Dodam, iż wcześniej nie miałam odwagi mu tego powiedzieć za bardzo go kochalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz powiedzieć mu, że Cie to urazilo, zabolalo, ale raczej nie wspominaj, ze go kochalas. On na to nie zasługuje W dodatku faktycznie, niemozliwe, ze byl z Toba ponad pol roku, a ty sie mu nie podobalas Musialas czyms go wystraszyc, cos zrobic, moze ktos mu cos powiedzial? Albo przemawiala przez niego zazdrość i próbował sobie wmówić w ten sposób, że juz mu się nie podobasz... Faceci to czasem naprawdę dziwne stworzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×