Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rada od ciotki klotki

Te które chcą związku ale nie mają, jesteście same bo

Polecane posty

Gość gość
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
Od lat nie mam tv :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo byłam wykorzystywana seksualnie jako dziecko a dwa miałam i mam badzo kiepskie kontakty z ojcem , on mnie raczj nie kocha a nawet jeżeli to nie okazuje tego ... Pierwszego faceta miałam w wieku 26 lat --wykorzsytal w sumie .Uprawiał tylko ze mną seks i miło spędzał czas...Później milion epizodów.. Ostatni facet ..kocham i kochałam -wrócił do eks żony po 2 latach bycia razem. Poroniłam i zostałam sama... Ja już chyba całe życie będę sama a każdy się dziwi bo brzydalem nie jestem . Młoda i zadbana 30 latka , mam pasję , poczuice humoru i dobrą pracę. Od mężczyzn mnie odrzuca i wybieram takich bez przyszłości :( Innych chłopaków odrzucam bo się boję .. Każdy mysli ,że zadufana w sobie księzniczka ,ale ja sie naprawde boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez znaczenia
gość wczoraj masz problemy z psychiką po złych doświadczeniach, przykro mi, jednak nie możesz żyć przeszłością której zmienić się nie da, tylko żyj przyszłością na którą masz jeszcze jakiś tam wpływ, przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik włóczęga
subtelnieee wczoraj Od lat nie mam tv jezyk.gif Zgłoś O to tak jak ja!!! Witam w klubie !!! Napewno masz o czym rozmawiać bo TV robi ludziom wode z mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem sama, bo faceci mnie nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ Jesteś sama bo Ty nie chcesz facetów ze swojej ligi. Całe życie celujesz w Serie A a nadajesz sie jedynie do Serii D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie romeo
gość wczoraj jestem sama, bo faceci mnie nie chca >>> przez "nie chcą" chcesz powiedzieć że cie nie zagadują? A jak niby mieliby cie zagadać jak ty i tak ich spławisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie romeo dziś gość wczoraj jestem sama, bo faceci mnie nie chca >>> przez "nie chcą" chcesz powiedzieć że cie nie zagadują? A jak niby mieliby cie zagadać jak ty i tak ich spławisz? x skad wiesz ze ich splawiam? skad wiesz ze faceci mnie zagaduja? z du/py wyssane sa twoje slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy faceci nie byli mna zainteresowani, bo oni leca na modelki i szalone imprezowiczki albo wyuzdane lalki, mnie nigdy zaden nie podrywal, dlatego jestem i zapewne zawsze bede sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja samotnosc jest wynikiem wygorowanych wymagan facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
kazik włóczęga 2018.05.09 A witaj:D Z tymi rozmowami to różnie bywa. Zależy jeszcze z kim się rozmawia. Z kobietami mam mało wspólnych tematów. Dlaczego? Ano dlatego,że... rozmawiają o pierdołach czyli o sprzątaniu , serialach i życiu domowym :O I o dziwo,narzekają na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
subtelnieee dziś , a kto ci kaze rozmawiac z kobietami? z facetami sobie rozmawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sama , bo jestem nieatrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
gość dziś W pracy same kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem sama , bo jestem nieatrakcyjna. X skąd takie twierdzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
Każda kobieta jest na swój sposób atrakcyjna, jeśli o siebie dba. Być może Twój problem jest w tylko Twojej głowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
subtelnieee dziś gość dziś W pracy same kobiety smiech.gif x to nie gadaj z nimi jak sa glupie tylko zajmij sie robota, pogadaj sobie po pracy z kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
subtelnieee dziś Każda kobieta jest na swój sposób atrakcyjna, jeśli o siebie dba. Być może Twój problem jest w tylko Twojej głowie ? x faceci nie interesuja sie mna, nie zagaduja, nie podrywaja, nie zaczepiaja, tylko olewaja, stad to twierdzenie nie podobam sie facetom, jestem brzydka i nieatrakcyjna fizycznie i osobowosciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
Nie podobasz się,bo myślisz,że jesteś brzydka. Oni to wyczuwają. Zmień myślenie , a zobaczysz co się stanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g****o się stanie. mam brzydką twarz i faceci olewaja mnie nie znając mnie i nie wiedząc co myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczki nad wisłą
gość wczoraj może zabłyśnij czymś więcej niż wyglądem. Co jeszcze masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gwiazdeczki nad wisłą dziś gość wczoraj może zabłyśnij czymś więcej niż wyglądem. Co jeszcze masz? x Chocbym miala milion zalet i paskudna twarz to zaden sie we mnie nie zakocha, faceci brzydkimi kobietama pomiataja, choc nie jest to wina brzydkich kobiet ze dostaly takie geny po rodziacach i sie brzydkie urodzily. Piekne kobiety moga pomiatac facetami a i tak kazdy facet je bedzie chcial bo sa piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustrzane odbicie skorupy
ja tam wole fajną i dobrą kobiete mniej urodziwą ale ciekawą zamiast wypindrzonej leniwej suki barbie z wiecznie krzywym ryjem, może jestem wyjątkiem, nie wiem. Z drugiej strony zobacz na niemki, też są "nie ciekawe" z wyglądu a jednak są w związkach, więc to tylko w twojej głowie siedzi że jesteś "brzydka", co innego jak gruba jak świnia bo na to już masz wpływ. Uroda pozatym szybko mija i co te lalki potem zrobią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Itaknieodpisze udzielasz sie moze w tym watku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×